Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekelne, hogy van-e olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne, hogy van-e olyan lány, aki pénzért megtanítana csókolózni? 21/F

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 20:04
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
0%
Normális lány is aligha kezdene ki szűzzel, mert neki van annyi esze, hogy inkább tapasztaltat választ.
2011. dec. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:

Megáll az ész, és körbenéz.


Miért, rá van írva egy 20-2X éves pasi homlokára, nagy, lángoló betűkkel, hogy szűz?!

Gondolom a kérdező nem annyira hülye, hogy ezzel nyit ismerkedésnél.


A csajok csak annyit látnak, hogy egy pasi, aki épp szingli, meg esetleg kicsit félénk.


Drága Kérdező!

Bedugod a csaj szájába a nyelved, aztán elkezdtek vele körözni.

Minél szenvedélyesebben simulsz, minél jobban érzi a csókból, hogy kívánod, annál jobb. Azért nem kell átfonni a lábaddal is, de nem csak a szád kap szerepet, az is fontos, mekkora felületen simulsz hozzá, és milyen érzéseket sugárzol felé.


Voilá, tudsz csókolózni.


A számlaszámom és a kért összeget megírom privátban.

2011. dec. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%

délután már írtam egyszer, nála be tudlak ajánlani:


[link]

2011. dec. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
utolsó :DDD
2011. dec. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

ma 20:20


hidd el nekem ez sem megy, elutasítanak és már én sem merek kezdeményezni, túl sok a fájdalom a visszautasítás


a kérdést meg nem véletlen tettem fel gondolhatnátok emberek!


komolyan gondolom, hogy fizetek is, Debrecen környéki lányok előnyben, tanítsatok meg aztán soha többet nem kell látnunk egymást!

2011. dec. 21. 20:40
 16/40 anonim ***** válasza:
Ugyan a homlokon nincs ,,szűz vagyok" felirat, de a gyakorlatban ígyis-úgyis elbukik az, aki nem jártas.
2011. dec. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:

én már most akarok érettségi előtt, vagy ha megvan a nyelvvizsga elmenni egy prostihoz, de csak pettingelni:P

feel good! Srác, egyszer sikerül! kövess el mindent, gyúrj mint egy őrült, pua könyvek is hasznosak, brian tracy -t hallgasd meg. egyszer smároltam részegen, és tényleg nem nagy szám, INKÁBB azt kéne kitapasztalnod/megtanulnod hogy Mikor teheted meg az eseményt

F18

2011. dec. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

Az egy id*óta seg*fej, aki azt gondolja, hogy 20-23 évesen gáz szűznek lenni, én is voltam már szűz fiúval, és nem volt rossz! Attól meg hogy elmész egyszer kur*ázni, nem fog jobban menni másodjára a szex... + minden lány máshogy szereti sztem, tehát mindig valami újba kezdesz, a kur*ázás meg gáz, főleg ilyen fiatalon... Ha valaki szeret, azt nem fogja zavarni, hogy szűz vagy, sőt, a nők ugye elég okosnak érzik magukat, még örülnek is, hogy ők taníthatnak, de ezt nem kell rossznak venni.. plusz max megmondod neki, h legyen felül, és akkor aztán semmi dolgod, csak ha akarja, nem abból fog rájönni, hogy szűz vagy, hogy nem tudsz szexelni, hanem abból, hogy fél mp alatt elmész, mert hiába vered ki napi 2x, amíg nem érezted azt... + jobb az, ha bevallod, hogy még nem voltál lánnyal, szóval ne várjon csodákat, de ennyi, nem fog lenézni te idióta (aki azt állította, hogy normális nő nem fekszik le szűz fiúval). Hidd el, szűz lánynak lenni rosszabb...

az meg hogy csókolózni akarsz tanulni 21 évesen, az megint egy baromság, mert majd fogsz találni egy lányt, akivel szeretni fogjátok egymást, és tudni fogod, hogyan kell, amikor én csókolóztam először, nem tudtam, hogy kell, de a fiú "vezetett", de teljesen mindegy, mert lány is tud vezetni, majd ott, akkor tudni fogod, és ne aggódj ezen, már elég nagy vagy ehhez.

2011. dec. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
+ basszus ki tudja, mit szedsz össze egy prostitól.. egy kis ez-az, egy kis szifilisz, egy kis herpesz - közlöm, hogy a herpesz nem múlik el, időnként előjön, ellenben a gumi nem fog megvédeni minden nemi betegségtől, főleg, ha petting...
2011. dec. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Ja és hagyd magad irányítani, akkor nem lesz gáz!
2011. dec. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!