Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekelne, hogy van-e olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne, hogy van-e olyan lány, aki pénzért megtanítana csókolózni? 21/F

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 20:04
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Nem vagy ronda, legrosszabb esetben is átlagos. Hagyd abba ezt a görcsös akarást is indulás csajozni, beszélgetni, szexelni.
2011. dec. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

Pénzért??? Tanítani??? Csókolózni??? :DDDDDDDDDDDDDd


Ez nagyon vicces. 10 óra elmélet, utána 20 gyakorlat, szükség esetén pótórákkal. :DD

2012. jan. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:

ma 15:35


Elhiheted én már öngyilkosság gondolatán is elgondolkozom mostanság azért, mert senki sem szeret és már én sem merek kezdeményezni, mert nem hiszem el, hogy kellek én már akárkinek is.


Egyedül rossz élni, de ezt csak azt értheti meg, aki hozzám hasonlóan ilyen kitaszított és egy lánynak sem kell.

2012. jan. 4. 15:38
 34/40 anonim ***** válasza:
Na, várjunk csak. Én is pont ilyen vagyok, sajnos eléggé le vagyok maradva az ismerkedés terén. De meg lehet tanulni pozitívabban gondolkodni, és azt is, hogy hogyan kell ismerkedni lányokkal. A neten sokat lehet erről olvasni, de ha érdekel, priviben tudok segíteni.
2012. jan. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
ha pua irodalomra gondolsz, tudok róla sokat olvastam, de nekem ez sem segített, mert alapvetően azt nem kapom meg, amire a leginkább szükségem lenne: egy szép lány visszajelzését, hogy tetszem neki és érek valamit
2012. jan. 4. 16:39
 36/40 anonim ***** válasza:
Nem egy szép lány visszajelzésétől leszel értékes ember, hanem saját magadtól. A te felelősséged, hogy milyen életet élsz. Szánalmas arra várni, hogy a külvilág elismerjen és dícsérjen, úgy hogy közben a belső világodban káosz van.
2012. márc. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy annyira ronda vagy, ha küldesz képed elhiszem.
2012. márc. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 Joola ***** válasza:
100%

Hát sok minden eszembe jutott a kommentek olvasása közben. Először is: egy lány kifejezetten sértőnek tartja, ha fizetni akarsz neki. Degradálod vele magadat, pont a férfiasságod veszik el.


Másodszor: most mi van akkor, ha megtanulsz csókolózni? Letepered az első lányt, aki szembe jön? Nem ezen van a hangsúly, te is tudod.


Harmadszor: mint nő (22év) a férfias férfiakat szeretem. Ha nekem valaki azt mondja, hogy jaj én milyen ronda vagyok, nem kellek senkinek, hát valóban rá sem néznék. Kérdezd csak a többi fiút mennyire utálják ha egy nő azt mondja magáról, h kövér. Mást nem érsz el vele, mint h olyanra hívod fel a figyelmét, amit talán észre sem vett volna, és meggyőzöd arról, h márpedig eszébe se jusson, hogy rád nézzen.


Negyedszer: igaza van annak, aki azt mondta tegyél a külsődért!! Nem működik anélkül ez tény. Erősítsd meg amit tudsz, amin meg nem lehet változtatni azt meg fogadd el! Nincs hibátlan ember.


Végezetül egy kis történet, lehet keményen hangzik, de ez a valóság. A párom és én 2.5 éve vagyunk együtt, hatalmas a szerelem, számomra ő a tökéletes férfi (külső-belső egyaránt), valószínűleg együtt is maradunk. Azonban ez nem volt így mindig, azelőtt haverok voltunk, az a tipikus haver volt, akire nem néztem úgy mint pasira, mert vékony volt, magas és gombafrizurás, elég pattanásos, komolytalan, folyton be volt rúgva, stb... Ő plátóian szeretett, én direkt eltereltem a közeledését. Eltelt 2 év kb., ezalatt ráeszmélt, hogy nem fog menni így, mert minden lány csak a havert látja benne, tehát elkezdett gyúrni, változtatott a frizuráján, és ami a legfontosabb: a viselkedésén. Nem ivott többet, megkomolyodott, magabiztos lett, és csak úgy olvadoztak tőle a nők. És nem túlzok ég és föld volt a különbség. Ami az én szerencsém, hogy számára még mindig én voltam a nagy szerelem:) Szóval bár szar ezt bevallani, igenis számít a külső annyiban, hogy ha nem találod vonzónak, halott az ügy. Azonban lehet egy srác akármilyen helyes, ha mellé gyökér, a lányok le fogják szarni. Az egészből annyit szeretnék kihozni, hogy tedd meg a külsődért amit lehet, ezáltal az önbizalmad is nő majd, és hagyj fel az önkínzással, mert egy nőnek egy férfi kell, aki karakán és magabiztos. Röviden ennyi:D

2012. márc. 20. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Utolsó: nagyon jó hozzászólás volt. Remélem, a kérdező is elhiszi végre, ha egy lány szájából "hallja" :)
2012. márc. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

# 38/39


Igen, kb itt van a kutya elasva.

2012. ápr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!