Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért kell olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért kell olyan kegyetlenül bánnotok a fiúkkal?

Figyelt kérdés

EGyik ismerősöm annyira magányos, mert egy lánynak sem kell, hogy megpróbált öngyilkosságot elkövetni, de szerencsére nem sikerült neki. A probléma, hogy ezt is csak tőle tudtam meg. Elpanaszolta mi a problémája és hát a magány, a szeretethiány, nincs sikere a lányoknál és már belefáradt a szerencsétlen.


Sajnos én magam is azt tapasztalaom, hogy a lányok inkább járnak egy kőbunkó, agresszív, nagydumás, egoista fiúval, mint egy kedves, udvarias, hűséges, igazán szeretni tudó fiúval.


Mivé lesz így a világ emberek?


Annyi jó fiú van, akik egyedül szenvednek, pedig igazán nagy szívük van és valóban mindent megadnának egy barátnőért, de ti esélyt sem adtok nekik.


Kérdem én, miért kell ennyire kegyetlennek lennetek velünk?


2011. dec. 21. 19:15
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
84%
gondolom még tizenéves vagy korai húszas évetekben jártok amikor a lányok csak a külsőt nézik még a csúnyábbak is. én azt javaslom próbálkozzon keményen és próbáljon immunitássá válni a visszautasításra
2011. dec. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
37%
Hát igen, gonoszok!! :pp
2011. dec. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
85%

Mi a franc van már ezen az oldalon? Két hete folyamatosan csak ilyen kérdéseket olvasok.

Kezd baromi unalmas lenni.


MÉG MINDIG: A nőknek is éppen olyan nehéz. A férfiak i éppen ugyanolyan kegyetlenek tudnak lenni.

Talán nem jó lánynál próbálkoztok, nem gondoljátok?

2011. dec. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:

én nem vagyok az, legutoljára egy ilyen fiúval szerettem volna megpróbálni. tényleg azt hittem h ő aztán soha nem bánthat meg, de mint kiderült, mégis:S tényleg nem volt az a kőbunkó, meg egyik sem azok közül amit leírtál, és saját maga miatt szerettem volna vele lenni:(nem pedig azért ahogy kinéz, vagy mennyi pénze van:S

hidd el sok lány is szenved ettől..22/L

2011. dec. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
nők
2011. dec. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
100%
A nőknek is éppen olyan nehéz: Ne haragudj, de ezen jót röhögtem.
2011. dec. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
89%

Olyan hálás vagyok az égnek, hogy én bepróbálkoztam már egy csomó ilyen srácnál, és rájöttem, hogy tök fölösleges.


A probléma nem az, hogy ezek a fiúk nem rendesek, aranyosak, tisztességesek, mittudomén, hanem hogy FINGJUK sincs a nőkről. Most lehet ezen hüppögni, hogy gonosz vagyok, de vázolom a problémát.


Én sem voltam egy fullos csaj, olyan átlagosan szép, van akinek tetszem, van akinek nem. Gondoltam egy igazán jó pasihoz én kevés vagyok, szóval ne válogassunk, járok én szimpla egyszerű srácokkal, ha jól el tudunk dumálni.

Namármost, kezdésnek összeismerkedtem egy sráccal, aki 20 évesen még sosem nőzött semmi, mert így alakult. Nem szóltam le, semmi, értelmes volt, szóval én ezerrel adtam a jeleket, hogy hát hejhej,semmi. Mondom jó oké, nem esik le neki, mondtam konkrétan, hogy mi lenne ha járnánk stb? Végtére is mondta, hogy tetszem neki.

Hát ööö izé őőő nem tudja.

Erre később mondja, hogy hát ő beijedt. Jah bocs. Oké segond, gondoltam ez egy ember.

Utána ismerkedtem másik szimpla egyszerű mezei gyerekkel, sose nője nem volt, értelmes okos fiú, ugyanaz a forgatókönyv, direkt adom a jeleket, hogy nyert ügye van nálam, minden szép és jó, de a kezdeti udvarlás után valahogy neki is magas lett a szitu, hogy ő erre még nem áll készen 21 évesen, meg mittudomén.

Jó itt már gyanús volt, hogy vmi nemstimm, harmadik próbálkozásom egy átlagos egyszerű sráccal hasonlóan végződött.


Na most... kérdem én? Mi a tökömnek várja el egy átlagos srác, aki kedves aranyos, hogy ismerkedjen vele egy lány, ha utána meg nem tud vagy nem akar vele mitkezdeni?


Jah és a legepicebb az egészben, hogy próba cseresznye, nincs vesztenivalóm, kezdeményeztem egy helyes, sportos, értelmes, vicces fiúnál, csakúgy, mert tetszett.

Na most egy éve járunk.


Szóval hagyjanak engem békén a szerencsétlen nyomi srácok ezzel a műdumával, hogy őket sz.rba sem veszik, ők egyszerűen nem akarnak nőt, vagy ha akarnak is, azt igen furán csinálják.

Azokat a srácokat meg ne szóljátok le, akik egyszerűen csak élnek a lehetőséggel és összejönnek egy lánnyal. Én barátom se egy csőgörény b.unkó, nagyon értelmes srác, és nem a pénzéért vagy ilyesmiért vagyok vele, hanem csak úgy, mert ő hajlandó volt reagálni a kezdeményezésemre.

20L

2011. dec. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim válasza:
77%
2011. dec. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
68%
szerencsétlen nyomi srácok: Köszönöm, ez roppant jól esett.
2011. dec. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:

multkor,jött,velem,szembe,egy,pár,csákó,elkezdi,ott,szidni

a,nőjének,a,rendőröket,gondoltam,magamba,ez,kell,nektek,

csajok,az,ilyen,férfiak.

2011. dec. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!