Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekelne, hogy van-e olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne, hogy van-e olyan lány, aki pénzért megtanítana csókolózni? 21/F

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 20:04
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
a csók magától jön!
2011. dec. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

Látom senki sem akar ténylegesen segíteni nekem. Ezek a tanácsok, hogy majd jön egy lány stb. kb. olyan, mint ha egy halálos betegnek mondanátok, hogy majd meggyógyulsz, pedig tudjátok ti is, hogy nem fog semmi sem változni.


Nem kellenek az üres szavaitok, a kérdést sem véletlenül tettem fel. Próbálkoztam szép, átlagos, csúnya, dagadt lányoknál egyaránt ismerkedni. Ennek ellenére mind elutasítottatok.


Most pedig még ha fizetnék sem vállalnátok be, vagyis ti is tisztában vagytok vele, hogy mennyire undorító, ronda fiú lehetek. Még ha nem is valljátok be, mert őszintének lenni az tényleg nem megy nektek, sosem ment, inkább hazudtátok, hogy van pasitok vagy koptattatok le minden ok nélkül, de a legfájóbb, amikor úgy menekültök tőlem, mint valami leprás szörnytől. :(


Ezzel csak is azt bizonyították be nekem, hogy mennyire felszínesek vagytok és, hogy undorodtok tőlem, így ezek után már nincs kedvem, erőm és bátorságom sem próbálkozni nálatok.


Nem hiába írtam, hogy fizetnék is már, mert megértem, ha ennyire undorodtok tőlem, ezt csak pénzért lehet bevállalni max. De még így sem segítetek.


Minden évben ez megy, jön a karácsony, a szeretet ünnepe és míg minden ismerősömnek van párja, én mindig itt maradok magányosan, társ nélkül. Pedig nálam jobban kevés ember van, aki igazán vágyna egy rendes barátnőre. Ők még játszottak, komolytalanok voltak, nem érdekelték őket a lányok, de én már akkor a szerelemről álmodoztam.


Sajnos nem lettem se magas, se jó képű, se testes. Nem kellek a lányoknak és ez már bő 21 éve van így.


Tényleg nincs más választásom most már belátom, mint prostikhoz járnom. Bár lehet még ők is undorodnának tőlem és csak extra pénz ellenében vállalnának be. :(


Kár, hogy egy valamit nem lehet sosem megvásárolni az igaz szeretetet. :(

2011. dec. 23. 16:53
 23/40 anonim ***** válasza:

Ne sajnáltasd már magad. Dobj fel egy képet vagy vmi, hogy a frászba undorodnánk tőled, nem láttunk, csak baromságokat gondolsz és ez taszító.


És igenis majd jön egy lány, van nekem alacsony, szemüveges, csúnyácska fiú ismerősöm, aki mégcsak nem is okos, de mégis talált egy barátnőt, 20 fölött van ő is, idősebb nála, de nem esett kétségbe, te se ess kétségbe!


A kérdés, hogy hogyan próbálkoztál azoknál a lányoknál? Nem tudom elképzelni... Nem kell nyomulni, akkor nem fognak lerázni, ha nem úgy közeledsz, akkor tuti nem, a csókot meg pláne nem 5 perc után kell megejteni...


És azért nem vállalnánk be, mert:

- akit pénzért megkapsz, az prosti, hiába csak egy csók. A rendes lányokat nem pénzért kapod.

- van barátom, lehet, a többieknek is. Látatlanban nem vagy undorító, aranyos fiú vagy, csak zavaró, hogy egy csóktól ennyire félsz.


Őszinte leszek veled. Kiábrándító, hogy ennyire undorítónak mondod magad, ahogy az is, hogy erősködsz, hogy tanítson meg vki, mert úgyse menne, hogy azt hiszed, soha nem lesz barátnőd. Ha undorító ronda szörny is vagy, akkor tégy ellene, járj jó cuccokban, ez sajna fontos a mai lányoknak, ne valami ótvar sz*rban, ha szemüveges vagy, esetleg cseréld le kontaktlencsére, ha a hajad is szörnyen áll, menj el fodrászhoz és kérd meg, hogy olyan frizurát csináljon neked, ami szerinte jól állna, ha tele van a fejed ragyával, menj el kozmetikushoz, ma már a fiúknak sem gáz ez, ha meg alacsony vagy, hordj egy kicsit magasított cipőt, dolgozz kicsit a testeden, ha össze van nőve a szemöldököd, szedesd ki a közepén, ha szép arcszőröd van, csináltasd olyanra, hogy jól álljon/borotváld le teljesen, ha csúnya, ritka, akkor is borotváld le. Ha ezt mindet rendbe teszed, akkor elképzelni nem tudom, hogy bárki elutasítson.

Egy kis pluszként használhatsz vmi finom dezodort vagy valamit.

Költséges dolog, de neked megérné szerintem!


Segíteni általában ingyen szoktak, pénzért szolgáltatást kapsz kb.


KArácsony a szeretet ünnepe, igen, ott a családod. Valentin napja a szerelem ünnepe.


Ha igazán vágysz egy barátnőre, akkor szedd össze magad, és csináld meg azokat, amiket írtam, itt az újév, újulj meg! Vagy olvasd el a másik hozzászólásom is a másik kérdésednél, feltételezem az írásaidból, hogy azt is te kérdezted.


Ne menj prostihoz, mert lealacsonyodsz! A prostira szánt pénzből tedd azt, amit mondtam! De komolyan, vagy küldj egy fotót.


Boldog Karácsonyt :)

2011. dec. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

tegnap 01:22


Én értelek, de a baj, te nem élted át azt sok fájdalmat, amit én. Az önbizalmam már olyan mélyponton van, hogy azt ki sem tudom fejezni. Itt már csak a csoda segíthetne, de én abban nem hiszek.


Egyébként boldog karácsonyt neked is! :)

2011. dec. 25. 10:23
 25/40 anonim ***** válasza:
55%

Hagyd már ezt abba... Itt lenne az ideje, hogy összeszedd magad. Azért nem találsz senkit mert nyafogsz és a hiányra koncentrálsz, ezért kapsz belőle "még többet". Mozdulj ki egy kicsit, olyan lányokhoz menj oda akiken látszódik, hogy örülnének neki. Menj el fürdőbe, kávézóba, koripályára, mit bánom én, élj, alakulhatnának a dolgok ha pozitívan állnál hozzá...


20/N

2011. dec. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

Brian Tracy Phoenix szemináriumát szedd le és hallgasd meg, engem átváltoztatott, én is egy olyan darab sz@r voltam előtte mint te

PSZICHOLÓGIÁVAL LEHET MESTERSÉGESEN ÖNBIZALMAT GENERÁLNI

Hihetetlen de beválik.

F18

2011. dec. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek #23-mal, másrészt a nyafogás nem áll jól egy pasinak. Keress valami elfoglaltságot, sportot ami tetszik, az önbizalmat ad.
2011. dec. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:

ma 20:29


Nem épp ellenkezőleg támogatom őket, más férfiak csak ingyen kihasználják őket én meg tisztában vagyok, hogy olyan külsőm van, amit nem vállal be semmilyen lány sem, viszont nekem szükségem van valamire, amit csak ők adhatnak nekik meg jól fog jönni az az összeg, de prostihoz nem akarok menni.

2011. dec. 29. 20:41
 29/40 anonim ***** válasza:
itt senki sem azért utasított el, mert ronda vagy. kép nélkül ezt eleve honnan tudná bárki? nem a közeledben lakom, de nem ezért nem vállalom el. vannak elveim. nem vagyok krva, nem fogok pénzért csókolózni senkivel.
2011. dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

"járj jó cuccokban, ez sajna fontos a mai lányoknak, ne valami ótvar sz*rban, ha szemüveges vagy, esetleg cseréld le kontaktlencsére, ha a hajad is szörnyen áll, menj el fodrászhoz és kérd meg, hogy olyan frizurát csináljon neked, ami szerinte jól állna, ha tele van a fejed ragyával, menj el kozmetikushoz, ma már a fiúknak sem gáz ez, ha meg alacsony vagy, hordj egy kicsit magasított cipőt, dolgozz kicsit a testeden, ha össze van nőve a szemöldököd, szedesd ki a közepén, ha szép arcszőröd van, csináltasd olyanra, hogy jól álljon/borotváld le teljesen, ha csúnya, ritka, akkor is borotváld le." - itt az igazság.


Szó szerint megcsináltam ezeket, és rögtön kapós lettem. CSókolózást gyakorolni nagyon jól lehet szórakozóhelyeken, ha benned is van vmi alkohol, nem leszel olyan félénk se, ha a csajban is van, nem lesz vonakodó :) És ha az elején még szarul is csinálnád, egyszerűen nem mondod meg a neved neki, és sosem látod többé. De lehet ilyesmiből sokkal több is, a jelenlegi barátnőmet is úgy ismertem meg, hogy félrészegen egymás mellé keveredtünk egy szórakozóhelyen, és smárolni kezdtünk. Szóval fel a fejjel! Tényleg számít a külső, de könnyen változtatható.

2011. dec. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!