Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Uraim, ha a közeletekbe kerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim, ha a közeletekbe kerül egy olyan nő, aki megtetszik, hogyan kezditek a közeledést hozzá?

Figyelt kérdés
PL: egy cégnél dolgoztok, a nő nem rég került oda. HOgyan kezdenétek hozzá az ismerkedéshez?
2011. dec. 21. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Odamegyek és kérdezgetek, valamint felajánlom segítségem ha kell neki a beilleszkedéshez.
2011. dec. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én sehogyan.
2011. dec. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

És, ha eltelt 2-3 hét, és párszor már odaléptem hozzá, beszélgettünk. Már tudom a nevét, hol tanul, hol él kérdezgettem erről, ő is engem.


Mosolygunk egymásra stb... hogyan tovább?

2011. dec. 21. 23:46
 4/10 anonim ***** válasza:
sehogy, mert úgy is elutasít, ha tetszenék neki adna jeleket, flörtölne, célozgatna, ha ez nem történik meg fölösleges lenne kezdeményezni mivel nem jövök be neki.
2011. dec. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hívd el randira vagy várd ki amíg elhív ő téged, beszélgessetek mégtöbbet, aztán csak összejöttök..
2011. dec. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De hát nem lehet valakit 3 hét ismerettség után lerohanni randival, nem ismerem még alaposan, ő sem engem. Csak kedvelem, azt hiszem ő is engem. Beszélgetne velem, ha nem kedvelne? Szerintem nem.
2011. dec. 21. 23:51
 7/10 anonim ***** válasza:
a randi főleg az első ismerkedés céljából történik ha még vársz vele barátzónába kerülsz de lehet így is sokat vártál.
2011. dec. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

kérdező, amint látom te eléggé konzervatív ember lehetsz ezen a téren. Ha a kiszemelt hölgy is az, akkor szerintem ez már alapvetően lehetséges helyzet, hiszen a mai világban igencsak kisebbségben vannak az ilyenek. Én nem várnék vele sokat, most itt vannak az ünnepek, az érzelmek mindenkiben nagyon tetőznek, ilyenkor könnyebben mondana igent, mint pl januárban, a karácsony utáni depresszió, a céges adóbevallás, az év elején befizetendő számlák esetén. Javaslom karácsony előtti utolsó munkanapon, vagy ha lesz valami kisebb céges karácsonyi buli, menj oda hozzá, próbálj kicsit laza és humoros lenni, és kérdezd meg, hogy nincs-e kedve a 2 ünnep között esetleg elmenni veled a városba sétálni/kajálni.

Nem tudom hány éves vagy, és milyen a stílusod, de talán még ez a szöveg működne: "

Te: Szia, közvéleménykutatást végzek, hogy a nők milyennek képzelik el a tökéletes első randit.

Ő: blablablablalblalblalbla

Te: Huhh. ez gyönyörű. Pénteken ráérsz?"


ha nemet mond, semmit sem vesztettél, később is nemet mondott volna. És ha nemet mond, 2-3 hétig lehet majd kicsit szégyenérzeted, de felejtsd el, ő is hamar túlteszi magát rajta.


De azért sok sikert, remélem menni fog!!!!

2011. dec. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nehogy odamenj egy ilyen betanult szar szöveggel, kiröhög és úgy elhajt, mint a sicc:D tök átlátszó, ha nem egy síkhülye csaj, azonnal leesik neki a dolog...
2011. dec. 22. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert úgyse tetszem neki.
2011. dec. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!