Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Alávethetlek egy tudomán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Alávethetlek egy tudományos kísérletnek?

Figyelt kérdés

Elomondok egy szitut,ti meg képzeljétek el...

Az utcán sétál egy 23 éves lány.A neve Lia és épp a konditeremből jön. Melege van ezért kikapcsolja a kabátját, így a mellette álló férfi tisztán láthatja dagadó, kőkemény keblét.Még azt is megfigyeli, hogy egy vízcsepp végiggördül a lány nyakától egészen addig míg a meltartójáig ér majd eltűnik.A férfi leáll beszélni a lánnyal, majd negyed óra múlva, a WC-ben kamatyolnak...

Na mi járt a fejetekben míg olvastátok? :) Ha igaz a feltételezés akkor arra gondoltatatok, hogy ti vagytok vele vagy hogy nézitek amint éppen...

Nos?


2011. dec. 22. 09:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mi volt a célja és értelme ennek a "tesztnek"?
2011. dec. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
ÉN arra gondoltam hogy ha kabátba volt,akkor hideg van,a lány pedig leveszi és egy vékony blúz van rajta,mivel látta a melltartóját is,hogy nem fagyott meg,annyi esze nem volt hogy megfázhat,és tüdőgyulladást kaphat?
2011. dec. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Tanulság: már mindenki kiverte reggel, ezért semmi hatás :D

tényleg, tegyél fel hasonló kérdést "csúcsidőben" este vagy késő délután, jah és ne említsd, hogy kísérlet. Se a tudományos, se a kísérlet szótól nem áll fel senkinek. A karattyol helyett is írj mást... de igen persze, hogy máshogy képzeled el minthogy te vagy ott?


jah és nem perverz kicsit a biosz tanárod? :D

2011. dec. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

"Az utcán sétál egy 23 éves lány.A neve Lia és épp a konditeremből jön. Melege van ezért kikapcsolja a kabátját, így a mellette álló férfi tisztán láthatja dagadó, kőkemény keblét.Még azt is megfigyeli, hogy egy vízcsepp végiggördül a lány nyakától egészen addig míg a meltartójáig ér majd eltűnik."


Eddig a férfi szemszögéből láttam a lányt. Megjegyzem felmerült bennem a gondolat, hogy ki az az idióta, aki télen felhevülve kigombolja a kabátját :-)


"A férfi leáll beszélni a lánnyal, majd negyed óra múlva, a WC-ben kamatyolnak..."


Kívülről látom az eseményeket, a nőt és a férfit. Gondolat: A nő egy kurv@.

2011. dec. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Velem van a baj ha külső szemlélő voltam? o.O
2011. dec. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
13:06-nál a pont
2011. dec. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
én arra, hogy miért vesz fel valaki kabátot és izzadja teli, a helyett, hogy lezuhanyozott volna edzés utánn,meg hogy attól lesz a lánynak kemény melle, hogy edzeni jár?meg azon, hogy mekkora qrva az a csaj, hogy neyed óra alatt meg lehet kapni.lehet hogy csak én gondoltam ilyenekre...
2011. dec. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem. Sem nem voltam én, sem nem néztem. Mondd meg a biosztanárodnak, hogy legalább egy 40 éves mukinak nem jött be az elmélete. :D


(Nálam ott vérzett el a dolog, hogy dagadó, kőkemény kebel. Én ugyanis a pici formásakat szeretem, nálam Lia sajnos - mint alkalmi szexpartner - kiesett. Azon kívül a negyed óra múlvai kamatyolás sem a műfajom, főleg nem a WC-ben (mert köztudott, hogy ott a Domes-tosz.) Különben volt egy Lia nevű ismerősöm, aki kb. akkora r**anc volt, mint a történetbeli.)

2013. júl. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!