Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy középkoru férfi figyelmét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy középkoru férfi figyelmét mivel lehet felhivni?

Figyelt kérdés

Lehet gyerekes a kérdés,de sms ,telefon,leszolitàs kizàrva.

Szoval ruha,stb..amik szerintetek vonzo lehet egy felnött ember szàmàra


2009. máj. 19. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Vetkőzz le előtte, az tuti nyerő :)
2009. máj. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de ettöl szolidabb dologra gondoltam.Nem vagyok ribanc,hogy vad idegennek az utcàn vetközzek.
2009. máj. 19. 13:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Sms,telefon egyáltalán nem gyerekes.Azért van:-)Figyeld meg,hogy miket csinál és mikről beszélget,majd teis beszélgess vele azokról a dolgokról amik őt is érdeklik,majd utána,ha szimpi vagy neki ugyis elhív kávézni.Ott meg már minden megy magától:))

De részletesebben is leírhattad volna,pl ismered-e,vagy hol láttad ilyenek..

2009. máj. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

NEM ISMEREM.Uj utcabeli férfi:)

Kétszer futottunk össze,akkor mosolygott,és néhàny szot vàltottunk,semleges téma.

Arra gondoltam,hogy valami feltünöt,de vonzo ruhàt veszek fel,csak hàt a kérdés hogy mit?????????Amitöl nem egyböl azt hiszi hogy ribi vagyok,hanem inkàbb kivànatos...

2009. máj. 19. 13:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj új és utcabeli,na ez tuti:D

Én a helyedben felvenném a lehető legszebb ruhámat,egy kis szolid smink és süss valami olyan süteményt amit a legjobban tudsz,majd csengess be hozzá és mondd,hogy nálatok így szokás üdvözölni az új lakót,szerintem ez jó lesz,persze ha facér a pasi :)egy jó kis beszélgetés,mit melózik,hogy került ide,mik a tervei,simán jó:) második voltam

2009. máj. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
telefonnal:)
2009. máj. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hát sztem a kisugárzás a legfontosabb!nem kell azért máshogy öltöznöd h felfigyeljen rád, mert az nem te vagy!énis voltam igy:) nekem a kisugárzás nyerő volt...a lényeg h ne legyél olyan rámenős...csak magadat add!ha kölcsönös a szimpátia akkor majd közeledik ő hozzád!:)
2009. máj. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!