Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha ugyan olyan magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha ugyan olyan magas a pasi, mint ti, az megfelelő nektek? 175 cm magas pasi törpének számít?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 18:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

én 180-182F vagyok, és szerintem még mindig kicsi vagyok :D

én Debrecen-Miskolc-Bp között szoktam élni, de mindháromvárosban égimeszelők vannak, pl a plazakban ien 190 centi a minimum :d a sulimban is a lányok is fejjel magasabbak nálam, amikor külföldön nyaralok, na ott szoktam látni normális embereket és ott magasnak érzem magam :)

2011. dec. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Mi a f*sznak vesztek fel magas sarkút, ha folyton azért rinyáltok, hogy az mennyire kényelmetlen?

175 centi határeset? Hát beszarok. Vagy te mérőszalaggal mész a zsebedben és, ha 174 centi, akkor így járt?

És ha van egy 190 centi magas srác, aki olyan nyeszlett, mint aki most jött haza egy koncentrációs táborból, amellett ugyan miért érzitek biztonságban magatokat?

Megjegyzem, két méter magas vagyok és átlagos a testalkatom, csak komolyan érdekel.

2011. dec. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 szamóca.. ***** válasza:

b.szhatod a 2 méteres magasságod ha ekkora paraszt vagy.

nyilván nem centivel mérve nézem, és nyilván nem fogom senkinek azt mondani hogy "hopp, 174, akkor sztorno mehetsz ahova akarsz". Csak tudod, ha megkérdezik hogy a "zöld szem szebb vagy a kék szerinted?" és én azt válaszolom hogy "a kék" az nem azt jelenti hogy a zöldet telibehányom.

az összhatás a lényeg, és ha a srác alacsony, az ront az összhatáson. ahogy a nő összhatásán is ront ha lapos, vagy széles, vagy aránytalan vagy akármi.

Nem tudom itt a sok erkölcscsősz hülyegyereknek miért olyan nehéz felfogni hogy ezek nem kőbe vésett törvények, és nem azért találjuk ki őket hogy titeket szívassunk. komolyan, indítanék egy kampányt hogy a nők tegyenek fel ide napi 500 kérdést a "tipikus pasi hibákról" és rinyáljanak, ha érdekelne ennyire. de sajnos nem érdekel, mert azaz igazság hogy ezek a dolgok csak leírva tűnnek annyira globálisnak és radikálisnak, a hétköznapokban megszokottak.

2011. dec. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem törpe egyáltalán, én 160 centi vagyok és maradok is ennyi .. :D Bár nem magasság szerint " válogatok" de valamiért mindig a 185centinél magasabbakkal találom magam együtt:D Ugy hogy nincs baja 175 centi normális magasság:)
2011. dec. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
2011. dec. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

21:49

mert te oylan tökéletes vagy, hogy jó az alakod, az arcod, a melled mi?Akkor ne várj már ilyeneket, hogy ha van egy pasin egy kis pattanás már akkor egy féregnek mondod, le merném fogadni jobb pasi vagyok mint te csajban:D

2011. dec. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

mondjuk én se nézek rá a 175 nél magasabb nőkre :D nem is tertom nőnek őket ha már itt járunk, nem is láttam még szép nőt aki magasabb mint én.


csakhogy bunkoskodjanak a férfiak is :P


182F

2012. jan. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!