Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves, leszbikus lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves, leszbikus lány vagyok. Hol keressek barátnőt?

Figyelt kérdés
Hol keressek barátnőt? Suliban meg a környéken nincsenek leszbikusok, vagy nem tudok róla,de nem tudok pasikkal lenni,és egyre jobban egyedül érzem magam a titokkal,amit nem tudok elmondani senkinek. Így most egyre jobban távolodok a barátaimtól is,akik tudják,hogy valamit titkolok,de nem tudom elmondani nekik. Ti mit tanácsoltok,elmondjam vagy ne? És hol találhatnék olyan barátnőt,aki tényleg barátnőt akar? Mert a társkeresőkön a kapcsolat vagy csak a személyes találkozás most eléggé háttérbe szorult.
2011. dec. 19. 18:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
14%
lehet hogy csak rossz pasikkal próbálkoztál eddig.
2011. dec. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell elmondani. A szexuális beállítottság mindenkinek a magánügye.
2011. dec. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
2%
Keressél inkább b#zi fiút, olyat aki nőies, mert az ellentétek vonzzák egymást, és a passzív b*zik rendkívül nőiesek tudnak lenni, tehát olyan lesz mintha lánnyal lennél de azzal a különbséggel hogy van pénisze.
2011. dec. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
És ha ez miatt elvesztem a legjobb barátnőm? Ő mindent elmond nekem,és ezt elvárja tőlem is. :(
2011. dec. 19. 18:50
 5/24 A kérdező kommentje:
Azért meleg sráccal kicsit más lenni,mint lánnyal...
2011. dec. 19. 19:30
 6/24 Mya válasza:
100%
Ha emiatt elfordul a barátnőd akkor nem is igazi barát!
2011. dec. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Honnan írsz?
2011. dec. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Ha nem is igazi barát,akkor sem akarom elveszíteni. Egyébként szerintem megértené,de mi van,ha elmondja valakinek,vagy bármi??

Kb 60 km-re Pesttől.

2011. dec. 19. 19:40
 9/24 anonim ***** válasza:

Én még mindig azt mondom hogy a legjobb párosítás az a meleg fiú - leszbi lány.

Mi az ami vonz téged a lányokban? Priviben is megüzenheted

2011. dec. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Mya válasza:
Szerintem ha te sem árulod el a titkait akkor ez fordítva is működik és nem hínném hogy kínos helyzetbe akarna hozni ha tényleg jóbban vagytok! :) (békésmegyéből)
2011. dec. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!