Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak karácsonyra az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak karácsonyra az exem anyukájának?

Figyelt kérdés
A barátommal(illetve volt barátommal) a legnagyobb békességben szakítottunk 2 hónapja/ő mondta ki/. Megbeszéltük, hogy jó ideig nem keressük egymást, hogy könnyebb legyen túllépni. Azóta egyszer keresett, ajándékot küldött szülinapomra, és leírta hogy szeretett, és sajnálja, hogy ezt nem tudta elmondani. Az anyukája is hívott pár héttel a történtek után, de akkor elsírtam magam, és azt mondta, hogyha ez rossz nekem, akkor nem fog többet keresni..én meg bizonygattam, hogy nem arról van szó, csak nagyon előtörtek belőlem az emlékek..Mondta, hogy időnként majd jelentkezik, és hogy mindig várni fog vissza, és reméli, hogy idővel a fia is észhez tér..azóta nem keresett, szerintem nem akarja felbolygatni a dolgokat. Elég jóban voltunk, arra gondoltam, hogy felhívom/írok neki) sms-t az ünnepek alkalmából, (csak neki, barátomnak nem) de elbizonytalanodtam. Biztos jól esne neki, de lehet hogy elszomorodna. Tudom, hogy ő azért nem keres, mert könnyebbé akarja tenni a helyzetemet azzal, hogy semmilyen módon nem emlékeztet a feledhetetlen fiára..de lehet, hogy neki is fájna, ha most ismét megjelennék az életében, még ha csak egy hívás erejéig is..Lehet, hogy túlkombinálom, igazából semmiféle szövevényes terv nincs a háttérben, maximum annyi, hogy hallanék pár szót a srácról, és tudnám, hogy él vagy hal..Azért is lényeges a kérdés, mert közel sem biztos, hogy végleges a szakításunk.
2011. dec. 23. 05:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem küldjél, főleg mert jóba voltatok/vagytok
2011. dec. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is küldjél. Vele nem kell szakítanod.
2011. dec. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

devil girl


Biztos, hogy örülne neki.. nagyon jólesne, hogy gondolsz rá! A levelet/sms-t/beszélgetést jól fogalmazd meg! =) Sok sikert!!

2011. dec. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, megerősítettetek a döntésben!
2011. dec. 23. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!