Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye jól gondolom h ez lekopta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye jól gondolom h ez lekoptató duma? = (

Figyelt kérdés

Azt mondta egy lány azért nem akar összejönni velem mert túl sokat kell tanulnia mostanában... ugye ez hazugság és csak duma, jól gondolom? :S Miért nem akar összejönni velem? És miért nem bírja őszintén megmondani h miért nem?

17/F


2011. dec. 23. 13:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, és igen, én is benyögtem ezt a dumát már, mert nem akartam megbántani az illetőt, hogy nagyon nem jön be.

Szerintem inkább ez, mintha azt mondtam volna: figyuzz, nem jössz be, úgyhogy hagyjuk egymást.

És ezek után jött volna a kérdésekkel, hogy mit változtasson magán stb... Ezzel időt, és energiát spóroltam neki is, meg nekem is. Felesleges lett volna hiú ábrándokkal tömnöm.

2011. dec. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Utolsó, pont így tömöd hiú ábrándokkal, mert akkor azt hiszi, h ha majd nem kell tanulnod, lehet esélye.
2011. dec. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
hát..szerintem is lekoptató duma :/
2011. dec. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Mondjatok már nekem egy olyan időszakot, amikor nem kell tanulni.

Én azt szoktam mondani másba vagyok szerelmes, sajnálom.

Ezzel nem bántom meg, nem sérül az önérzete, nem hiszi, hogy ő maga miatt nem kell nekem, csak annyit, hogy a lelkem foglalt.

Ezerszer tisztább és kíméletesebb dolog,mint azt mondani, hogy bocs, de nem. Mert van olyan, amikor egyszerűen megmagyarázni sem lehet. Múltkor sem tudtam megmondani miért nem kell az illető, egyszerűen nem indított el bennem semmit, pedig egy jóképű,értelmes fickó volt.

2011. dec. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
13:57 kinyalod a seggem szarás után?Ahoz nem is kell helyesírás!:)
2011. dec. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Akkor legközelebb majd őszinte leszek mindenkivel és megmondnom, hogy bunkó, ronda, akármi, azért nem akarok vele összejönni, mint hogy kitaláljak valamit. Az biztos jobban esik majd az illetőnek.
2011. dec. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
16:57 Hát nekem jobban esne, mint egy átlátszó hazugság. Persze csak ha nem bunkó stílusban adod elő.
2011. dec. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, hogy ugyan mire kell annyit tanulnia, mert nem hiszem, hogy államvizsgázna vagy ilyesmi. Ennyi idősen pedig nem lehet megszakadni a középiskolai tananyagtól. Ez bizony egy szar lekoptató duma, mert ha érdeklődne irántad, akkor simán tudna rá időt szakítani.
2011. dec. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Na akkor megpróbálok a magam eszével gondolkozni!:D

Lehet ,hogy nem tetszel neki ..most külsőre vagy belsőre ..mindegy (lehet mind a kettő:) ).. valószínű.

Csak nem akarja elmondani..nem akar rosszabbat okozni neked.. Nem tudom.. szerintem ez a szitu. 17 vagy baby:D lesz annyi csajod.:) Ha nem akar veled randizgatni..akkor ne feszítsed a témát tovább..

2011. dec. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!