Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok az izmokat tekintve a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az izmokat tekintve a kidolgozott hasizom a legfontosabb?

Figyelt kérdés

Amikor olyan képet vannak, hogy izmos az illető válla, van mellizma és karizma, akkor a reakció annyi, hogy "hmmmm, ja, oké, nem rossz".


De mikor feltűnik egy olyan kép, hogy az illetőenk rendesen látszanak a kockák a hasán, de amúgy nincs semmilyen válla, mellizma, és cérnakarja van, akkor megy, hogy "uuhhhhh, ahhhhhhh, fúúú, de jó, grrrrrr, aszta, de szexi, brrrrr".


2011. dec. 23. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
nem fontos nekem legalábbis. nem szeretem az ilyen gyurmákat. a CÉRNA fiúk a jóóóók:DDD
2011. dec. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg a macik jönnek be, és a vastag karok jobban le tudnak nyűgözni (meg a széles mellkas).
2011. dec. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

az esetek többségéban nem is az számít hogy mellizom hasizom vagy bicepsz tricepsz ésatöbbi a népszerű e.

egy a lényeg:Kihez tartozik az adott izom?? A lányok órákhosszat szoktak arról egymás közt pusmogni hogy "ennek milyen jó izmai vannak,amannak nincsenek de ő attól szexi hogy vézna,amannak jó a sérója másiknak meg a kopaszság adja a sármot..."- marhaság!!!! ha egy lánynak tetszik valaki akkor még azt is belemagyarázza a dolgokba hogy az ő imádott pasijának még az orrából folyó takony is jól áll

2011. dec. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok de én is így vettem észre de nem feltétlen mert "kidolgozott" a hasizma. Hanem mert általában az ilyen se váll se mell gyerekek ilyen vékony deszka feelingüek és azért mert vékonyak épp kilátszanak az izmok a hasánál talán ezért. mert teljesen más a testalkata is. De én is olyan vagyok hogy van mellizmom, meg karom de a pocakomon van felesleg és nagyon utálom. De ha a has kockás akkor nagyon kevés felesleg is van az emberen a seggen és a hason látszik hogy egy emberen van felesleg vagy sem.
2011. dec. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Engem különösképpen nem érdekel hogy kockás-e egy fiú hasa. Sokkal inkább fontos az izmos karr és széles váll, mert én ettől biztonságban érzem magam, és szerintem ezzel nagyon sok lány így van még. El sem tudom képzelni, hogy egy olyan sráccal legye együtt, akinek olyan a karja mint az enyém.


18/L

2011. dec. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Furi, hogy ezt írod, hogy szerinted a csajoknak a kockás has jön be a legjobban , nekem pont hogy nem:)

Széles váll, meg ha van egy kis mellizom, akkor az számomra sokkal férfiasabb:)

2011. dec. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát pedig csajok nézzétek meg mm és sp-hez hasonló srácok akik milyen "izmosak" jönnek be a csajoknak.
2011. dec. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ugyan fiú vagyok, de szerintem az tök amorf, ha egy srácnak kockás a hasa, de ahhoz semmi karja meg válla, meg ugyan ez fordítva. Ha már edz, akkor eddzen mindenre, ne csak a hasára, vagy csak a bicepszért stb... Ha hozzám valaki odajön, és az kerül szóba (mert néha szóba kerülhet), hogy ki mióta edzi a testét, és mondja hogy ő mondjuk 2 éve gyúr felső testre, akkor általában ilyen válaszom van: "A felsődön látszik, de hol a lábad?".


Ha valaki edz, az tényleg mindent eddzen, ne csak azt ami a legszembetűnőbb. Ráadásul akik mutogatják a hasukat általában csak alkalmi gyúrósok, akik a strandszezonra kockásítanak, nem esznek semmit, hogy az eltűnt zsír miatt hamarabb látsszon, aztán nem csinálnak semmit.

2011. dec. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!