Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok: Ti utáljátok a 'páwa'...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: Ti utáljátok a 'páwa' srácokat? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

Mi az oka, amiért nem tudnátok velük párkapcsolatot elképzelni?

Maga a külső stílus miatt? Vagy viselkedés?


(páwa nálam: vékonyabb izmosabb szálkás alkat, feszülősebb ruhák, kevés szőr, ápoltság, igényesség)


2011. dec. 23. 17:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyes nők számára az enhyén buzoid viselkedés taszító lehet. A rózsaszín, v-nyakú póló és a másodikbőr-szoros nadrág szintúgy(a nadrághoz még annyit fűznék hozzá, hogy amit elszorítanak, az elsorvad...). A szálkás alakkal, igényességgel, ápoltsággal semmi probléma
2011. dec. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Utolsó: miért utáljátok annyira a V-neck vagy jobban kivágott polókat pasin?

pl. [link] annyira gáz lenne?

2011. dec. 23. 17:23
 13/26 anonim ***** válasza:
Első válaszoló nézz utána a "páwa" jelentésének és rájössz hogy úgy kell írni!
2011. dec. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Elnézést, ha nem vagyok otthon ezekben a nagyszerű szubkultúrákban. Nekem a páváról a madár jut eszembe, nem pedig a szálkás, rózsaszín pólós köcsögök.
2011. dec. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
50%

Én azt mondom, ezt a pásáskodást hagyjátok meg a homoknak díszb*zik..

A V-nyakú póló meg egy full kivarrt mellkason jó:).

2011. dec. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Nem utálom őket,engem nem zavarnak.Amiért nem tudnék velük párkapcsolatot elképzelni? hát,nem jönnek be.Hozzájuk egy cicababa illik,olyan gondolkodással mint ami nekik van.Ápoltak? Igényesek? hát...pont,hogy túlzásba is viszik,pont ezért nem mondanám igényeseknek őket. 22/L
2011. dec. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Nincs velünk semmi bajom, ez is egy stílus, ha neki tetszik, akkor nekem jó. Mint pasit nem tudnám elképzelni magam mellett, mert engem zavar, ha egy fiú többet foglalkozik a külsejével, mint én 8és most nem kell azzal jönni, hogy biztos ápolatlan tróger vagyok, mert nem, de nekem pont elég reggel "elkészítenem" magam, aztán már nem nézem magam mindenhol a tükörben, hogy "jól be vagyok-e állítva") Alapvetően azzal, hogy szálkás testalkat, ápoltság, igényesség nincs baj, sőt elvárandó, de ezek a feszülős cuccok, semmi szőr, nagyon gondosan beállított haj ENGEM kicsit taszít. De én úgy hallottam, hogy a csajok oda meg vissza vannak a páwáktól, szóval nem értem a kérdés miértjét, én is ismerek ilyen fiút és ő is mindig talál lányt magának.


19/L

2011. dec. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Nem sok csaj ismerősöm van és nem is mozgok olyan társaságokban (suliban sincs (sok) nőnemű). Viszont volt már olyan, hogy konkrétan megmondták, hogy utálnak, mert 'páwa' vagyok (mivel ők beképzeltek, stb..), később meg rájött, hogy abszolút normális vagyok. De úgy néz ki, hogy itt se túlzottan szívlelik ezt a stílust. :D
2011. dec. 23. 18:17
 19/26 anonim ***** válasza:

Én azért nem szeretem a "páwákat",mert a legtöbb ilyen ismerősöm azért követi ezt az irányzatot,mert ki akarnak tűnni,és így próbálnak valakik lenni,úgy hogy mégse higyjék őket bu*iknak. Engem irritál,hogy magukat fényképezgetik belőtt hajjal a tükörben,wc-vel a hátuk mögött,állandóan azt írogatják ki face-re,hogy "újra STUDIO",meg mit tudom én,valamint a legtöbbel egy jót sem lehet beszélgetni,mert akkora az agyuk,hogy csak a farkuk méretét tudják centiben lemérni.

Szóval én nem járnék páwával,szerintem ez a gyerekességre utal,a felnőtt,érett pasik nem lennének "páwák',sőt,nem osztályozzák magukat semmilyen hülye kategóriába.

20L

2011. dec. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Búzákat másnéven?
2011. dec. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!