Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is előfordult ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is előfordult ilyen?

Figyelt kérdés
Ha a párom beindul nem foglalkozik semmivel, csak azzal amit ő akar...Ha megakar ujjaz megujjaz pl. akkor is ha éppen nem akarom, mert vannak a szomszéd szobában.Ez már többször is előfordult.Amúgy nem ilyen tényleg.Mindig figyel rám és kedves, de ilyenkor teljesen más...Veletek is volt már ilyen?Ha igen mit csináltatok?
2011. dec. 23. 21:16
 1/4 Makiverem97 válasza:
figy én szűz vagyok de tudom mit érez ilyenkor énis ugy képzelem el a sexet lasu és romantikus de mikor egy csajhoz közel jutok minid elképzelem a sexet és hát én is nagyon durva lenék mert ilyenkor beindulunk és ilyenkor az ember ösztönösen cselekszik.(föleg ha kanos:))
2011. dec. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Huu én is ilyen voltam. Aztán kaptam egy kúrvanagy kiokítást és az akkori barátnőmtől, aztán az úgy helyre rakott etéren. Ajánlom neked is.
2011. dec. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Hogy ujjaz meg, ha te azt nem akarod? Basszus, ne legyél tehetetlen báb az ágyban, van akaratod, hát nyilvánítsd is ki! Vagy esetleg lefog, lekötöz, hogy ne tudj tiltakozni? Lökd el magadtól, ha szép szóra nem hallgat!


Azért ez így nekem elsőre eléggé erőszak szagú dolog, kicsit olyan "a férjem csak egyszer ütött meg, de amúgy nagyon rendes" felhangja van. -.-

2011. dec. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
valszeg nagyon hagyod magad és ez izgatja
2011. dec. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!