Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap mikor hozzá értem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap mikor hozzá értem a barátnőm arcához szúrt a bőre és az én arcom is szúrta az ő kezét mikor hozzám ért most ez mi?

Figyelt kérdés
Előtte még volt együtt fürdés meg minden aztán ki kisértem az állomásra és mikor kint össze dugtuk az arcunkat egy szúrást éreztünk, néztük van e ott valami de semmi nem volt ,újra össze dugtuk az arcuknat és megint szúrt, aztán a kezünkel is megsimogattuk egymás arcát, az is szúrt de csókolozni azt viszont tudtunk,és ha kezeinket össze érintettük azsem szúrt most ez mi ?:D
2011. dec. 23. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
A gombostű ugye milyen vicces dolog?
2011. dec. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Fel vagytok töltve árrammal barátom,le kell vezetni a feszültséget.:DDD

19F

2011. dec. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, csak hideg volt az arcotok :D
2011. dec. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jóójóó, de ezt mond h mit szívtatok előtte.
2011. dec. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

párás időben a nagyfeszültségű vezetékek áthúznak.

Mutass a vezeték felé a másik kezedet meg tartsd a másik füléhez és hallani fogja az áram hangját.

2011. dec. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szamóca.. ***** válasza:
borostás a barátnőd vagy wtf?
2011. dec. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
barátnőd nem volt frissen borotválkozva, vagy nem nyelte le az ebédre elfogyasztott gombostűket.
2011. dec. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

teszteld a barátnőd arcát! van egy jó módszer:


tegyél egy piros diódát az arcához amit majd letranszformálsz, és a letranszformált diódákon ha eldisszipálsz 150 W teljesítményt, rövidzárlat keletkezik, ezért ha nem gondoskodsz a megfelelő hűtésről, észrevehető hogy csak akkor folyik áram, amikor a szaturációs feszültség félhidas elrendezésben van, ergo ha nem folyik áram, nem ad örvényáramú fényt a dióda, tehát a barátnőd rendben van.

2011. dec. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!