Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy fiú nem tudja elfogadni, hogy szeretik?

Figyelt kérdés

Idegesíti,ha jókat mondanak neki.Megmondtam neki,hogy még ha idegesíti is,tudom,hogy nőtt az önbizalma.Erre azt válaszolta,hogy haha nem tudsz te semmit az én önbizalmamról...


Pedig egyszerűen nem hiszi el magáról,hogy szerethető,hiszen kényelmetlen neki ezt hallani.


2011. dec. 24. 17:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Azért nem érted, mert ez benned nem alakult ki(szerencsére, mert hosszútávon nem egy egészséges állapot), alényeg, hogy fogadd el, hogy ő ilyen.
2011. dec. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Jó,köszi a válaszokat,tényleg sokat segít ez most. Mi legyen a következő lépés?Teljesen visszahúzódott.
2011. dec. 24. 18:04
 13/21 anonim ***** válasza:
Az is lehetséges, ohgy van egy olyan személy az életében, aki mindig visszahúzza ebbe az állapotba, és ha így van, akkor egyedül nem lesz könnyű dolgod. A lényeg, hogy tényleg éreztesd vele, hogy szereted, és tégy róla, hogy érje sok pozitív dolog. Hosszú távon csak ez működhet.
2011. dec. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

ne dicsérd..egyszerűen smárold le...

Első voltam.

17/F

2011. dec. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Hát jó,de ha annyira visszahúzódott,hogy nem akar velem beszélni,akkor mégis hogyan törődjek vele a továbbiakban?
2011. dec. 24. 18:09
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

hívd el valahová (légy titokzatos) maradj vele kettesben és kapd le... észreveszi magát...ha nem akkor nagy barom...

odaadnám a fél karom, ha engem egy csaj lekapna xD

2011. dec. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nem megy sehova,mondom,hogy visszahúzódott!
2011. dec. 24. 18:18
 18/21 anonim ***** válasza:
pff...passz...max menj el hozzá xD
2011. dec. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 mus musculus ***** válasza:
Én megértem őt, azt hiszem, az állhat a háttérben, hogy a sok cseszegetés hatására már képtelen elhinni, hogy jó bármire is, a hazugság pedig zavarja, egyszerűen irritálja őt. Legalábbis én így érzek. És igaza volt annak, aki a hosszútávú dicsérgetést javasolta, rajtam is csak az segítene már, ha többen jönnének ugyanazzal (mivel a pesszimizmusom is a többség erejének hatására jött létre).
2011. dec. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én is ilyen lány vagyok 18 évesen...nem szeretem ha fényeznek, de azt sem ha kritizálnak :D
2011. dec. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!