Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudják elfogadni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudják elfogadni, hogy nem vagyok langyos vagy nem akarom az anyámat ágyba vinni?

Figyelt kérdés

Miért nem tudják elfogadni, hogy nem vagyok langyos vagy nem akarom az anyámat ágyba vinni?

Miért nem érthető, hogy én csak szeretem a nifó csajokat, és ha megoszthatom őket mással? Hogy értessem meg ezt másokkal, hogy nem vagyok meleg sem nem kívánom az anyám?

Elindult a pletyka vagyis éppen a héten jutott vissza a fülembe az új barátnőm szájából.

Két barátnőm volt, minden kettőt pszichoterápián ismertem meg. Fű miatt voltunk elterelésen. Ott mesélte az egyik hogy húsz pasin is túl van a másik, hogy harmincon is túl van. Amúgy ők barátnők voltak. És mind ketten borderline-ok. Az egyikkel 3 évig jártam a másikkal 5 évig és mind a kettőt száz pasintúl "adattam" férjhez. Most már mind ketten boldog anyukák.

Az tény hogy anyám orrba szájba csalta faterom. De sem ettől sem a melegektől nem undorodom, és nem is kívánom ezeket és őket.

Ja és a pszichológus szerint tök normális vagyok. Bár ezt csak privát meséltem neki.


28F/Bp.


2011. dec. 18. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Az egész, amit leírtál, teljesen zavaros, nem tudok kiigazodni rajta, nem találom a dolgok között az összefüggést...

(Lehet, velem van a probléma...)

2011. dec. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Erre mondják, hogy nagy az isten állatkertje.
2011. dec. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
szerintem téged megzavart a fű... szét vagy csúszva
2011. dec. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Én sem értek egy kukkot sem ebből...
2011. dec. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A mostani barátnőmet is már három másik pasival osztottam meg az ágyban. De ő most nem azon gazol, hogy az terjed a háta mögött, hogy egy kurv@, hanem mint megtudtam azon, hogy én biztos meleg vagyok, vagy az anyámmal akarok kefélni. Még az anyámat is bele keverte, beszélt vele. És most ő is ezekkel jön. Azt csak azért nem gondolja a barátnőm, hogy nem keféltem az anyámmal, mert ő is azt mondta neki, így már hitt nekem.

Hetero vagyok, de nem tudok egy lánnyal ellazulni ha csak én vagyok neki mint szexpartner, mert félek hogy megcsal a hátam mögött. Azt nem bírnám elviselni, ez meg így izgi. Még rosszabb lenne, ha egy csaj akit még nem osztottam meg mással azt mondaná, hogy hűséges (volt). Mert akkor úgy érzem a harmadik héten már, hogy megtudnám ölni, hogy biztos csak hazudik. Persze nem ölök meg senkit, csak gyorsan szakítottam ilyenkor, és nem kezdek bele többet olyan elbaltázott kapcsolatba.

De az a lényeg, hogy miért nem tudják elfogadni, hogy nem vagyok langyos vagy nem akarom az anyámat ágyba vinni?

2011. dec. 19. 01:23
 6/10 anonim ***** válasza:

Jaa, így már értem. Normálisnak nem mondanám, de teljesen érthető, létezik a párcsere műfaja, illetve van erre egy kifejezés is, ami nem jut eszembe: párok bemennek egy szórakozóhelyre és közös megegyezés alapján az ott lévő párokból/szinglikből választanak 1, vagy több szexpartnert.


20F

2011. dec. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

azért nem tudják elhinni mert ebből amit leírtál lehet azt hinni h biszex vagy..mert ugye egy másik pasit akarsz megosztani a csajoddal..de mondjuk lehet ilyen perverzió és én megtudom érteni..de lehet ők konzervatívak...

am egyáltalán nem kívánod a férfiakat?amikor a barátnődet kényeztetik te nem akarsz a fiúhoz nyúlni?

17/f (meleg)

2011. dec. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát én olyan nulla vagyok a (homo)szexualitás terén hogy az már csoda. ;-)

Hogy értsd: [link]

Még csak nem is undorodom a pasiktól. Nekem szexuálisan nem több egy pasi mint a csajom öröme. Hál istennek sok nő szereti ezt, és ettől nem érzem hogy ez erőszak lenne. Nagyon könnyű ilyen lányt találni aki ezt szereti. (Azt tudom, hogy ez a tény sokakat zavar.)

Amúgy is az nekem az a fontos, hogy neki tetszen a pasas, ő dönt és az ő ízlése. (Tudom a legtöbb hasonló kapcsolatban lévő pasi meleg vagy biszex.) Ez nálam (viszont) dominancia zavar. Én ettől valahogy szubmisszív leszek, egy szolga (CSAK) a szexben és csak a barátnőmé. Akiből ráadásul egy nem is elég, mert nem is ő a legjobb (amúgy ő nem is akar az lenni.)

Ha az ember az élet más terén egész más szerepkőrben van ez az ágyban így is lecsapodhat.

2011. dec. 22. 11:33
 9/10 anonim ***** válasza:

hát nagyából értem..de azért egyszerűbben is fogalmazhatnál xD

am teljesen nem vagyok hülye tudom mi az a Kinsey skála :D

2011. dec. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

19/F/bi

basszus

Amúgy nekem az esett le elsőnek hogy meleg na mind 1 ! -.-

2012. máj. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!