Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányokban hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokban hogyan lehet felkelteni azt a bizonyos "szikrát"?

Figyelt kérdés

A szikrát, ami valami misztikus, természetfeletti jelenség lehet, mert még egyetlen lány nem volt képes megfogalmazni, hogy mi is ez, de mikor össze akartam jönni velük, az volt a kifogásuk, hogy nem érzik a szikrát, nincs meg a szikra, ami miatt ők belemennének a kapcsolatba.


Ezért szeretném megkérdezni, hogy mi lehet ez, vagy ez amolyan metafora, amit rá lehet húzni bármelyik elutasításra?


2011. dec. 24. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom,nekem ha a pinámat nyalják,az mindig szikrázik.Talán ez?
2011. dec. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 mus musculus ***** válasza:
Nem, ez az a bizonyos megfoghatatlan plusz dolog, aminek a meglétéért semmit sem tudsz tenni, nevezik kémiának is de annyi szent, hogy nélküle nincs szerelem. Sajnálom öcskös, így jártál. Majd legközelebb.
2011. dec. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Akkor majd beszerelek egy köszörűt az állkapcsom helyére, aztán beizzítjuk a csillagszórót. :D


De most valami komolyat is.

2011. dec. 24. 21:01
 4/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok,tök komoly voltam.
2011. dec. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 mus musculus ***** válasza:
Én is.
2011. dec. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A lányok nem gépek. A szikra az az egyéni személyiségkoefficiens egyezése egy másik egyén (a fiú) személyiségkoefficiensével. Ami nem csak egy szám, hanem egy rettentő bonyolult absztrakt dolog, olyasmi, mint valami sokD-s puzzledarab, amit a fiúéval kell összeilleszteni, s ha illik, akkor valószínűleg szerelem lesz belőle. Nem lehet erőltetni. Amíg ezt nem fogadod el, nem lesz sikered.


Tulajdonképpen az összes sikertelen szerencsétlen fiú is azért sikertelen, mert ezt nem látják be.

2011. dec. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2011. dec. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"A szikra az az egyéni személyiségkoefficiens egyezése egy másik egyén (a fiú) személyiségkoefficiensével. Ami nem csak egy szám, hanem egy rettentő bonyolult absztrakt dolog, olyasmi, mint valami sokD-s puzzledarab, amit a fiúéval kell összeilleszteni, s ha illik, akkor valószínűleg szerelem lesz belőle."


Én teljességgel elfogadom. Azt nem értem, hogy ez hogy tud eldőlni ilyen hamar? Mármint, hogy egyeznek-e a személyiségkoefficienseink. Mert ezek a lányok, akik erre hivatkoztak, azokkal még nem ismertük meg annyira egymás személyiségét. Szóval ők vagy mégiscsak gépek, hogy ennyi személyiségkoefficiens-párosítást elvégeznek ilyen rövid idő alatt, ráadásul úgy, hogy még csak nem is ismerik a személyiségem (lehet, hogy látnokok, gondolatolvasók is), vagy csak csupán a személyiség, annak valamennyi koefficiensével nem is játszik igazán szerepet.


Ezek tekintetében viszont érem már, hogy miért van ennyi sekélyes, felszínes kapcsolat, másodsorban azt viszont már nem tudom felfogni, hogy miért vált ki a lányokból egységes felháborodást az, amikor közlöm, hogy én az utóbbi időben nem fektetek különösebb erőfeszítéseket a lányok megismerésében, inkább csak gyorsan valami felszínes kapcsolat kialakítására törekszem, aztán vagy lesz belőle alkalmi kapcsolat vagy nem? Ezek után milyen jogon kapok tőlük bármiféle ellenvetést, amikor ők is hasonlóképpen cselekednek?

2011. dec. 24. 21:23
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Jól kell kinézni.
2011. dec. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Való igaz, hogy egy becslés már a legelején elvégezhető, viszont nem hibamentes. Előfordulhat, hogy fordul a kocka később, persze mindkét irányba. Ezért kell előbb csak találkozgatni, majd ha kialakult egy megfelelő kép mind a két félben, akkor belekezdeni a kapcsolatba. Nem úgy, mint ahogy szokták egyesek, hogy tíz perce ismerik egymást, és akkor járnak. Ez hülyeség. Ha nem akarnak rögtön kapcsolatot, az érthető. Ha ismerkedés után sem akarnak kapcsolatot, akkor valahol benned lehet a hiba, vagy nem mutattad meg eléggé a jó oldalad, vagy nem vagy olyan, amilyet szeretnének. Pech, tovább kell keresni a másik feledre. Vannak ritkábban passzoló darabok.
2011. dec. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!