Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányokban mikor "dől el",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokban mikor "dől el", hogy tetszik-e nekik a fiú vagy sem?

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 15:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miután megismerte jobban, pár találkozás, beszélgetés után.
2011. dec. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal, amint meglátta.
2011. dec. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
3 másodpercre rá, hogy meglát. Lehet, hogy valami brit kutatás jutott ilyen megállapitásra, de innen is látszik, hogy a nőknek a külső a fontos. 3 mp alatt nehezen ismered meg a másik belső világát. ^^
2011. dec. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nálam kevesebb mint egy másodperc alatt eldől.de ezen elég könnyű változtatni. egyik pasi nagyon bejött,de amikor megszólalt lejött hogy tajparaszt.. meg van fordítva is, de az nehezebb.
2011. dec. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

"a nőknek a külső a fontos"


Igen:D és??? Mintha a férfiaknak nem lenne fontos a külső:D akkor a nők nem sminkelnék magukat...gondolom senki nem akarna olyan személlyes testi kapcsolatot is létesíteni akitől undorodik és nem vonzódik hozzá szexuálisan.A külső megfog a belső megtart.Ez így volt 1000 éve is és így is lesz.

2011. dec. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én fiú vagyok, és vállalom, hogy nekem számít a külső. Sajnos azonban a lányoknak is... :D
2011. dec. 13. 16:33
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
hát ha egy csajt meglátok első a melle vagy a segge attól függően h honnan látom aztán meg az arca végül h én isd bejövök e neki és ha ezek stimmelnek akk a többi nem fontos
2011. dec. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

nálam kevesebb mint egy másodperc alatt eldől.de ezen elég könnyű változtatni. egyik pasi nagyon bejött,de amikor megszólalt lejött hogy tajparaszt.. meg van fordítva is, de az nehezebb.



igen, ez így van. velem már előfordult :D

2011. dec. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Kedves 20:07 ne általánosíts. Mi az, hogy minden nő rib@nc? Attól, hogy téged még olyanokkal hozott össze a sors, azt nem jelenti azt, hogy az összes nő egy rib@nc. Szerintem előbb gyűjts elég tapasztalatot utána, írd, hogy minden nő egy ribanc. Kivételek mindig van, és ezt jegyezd meg. Persze ha a külsőt nézed egy nőn, akinek 1 kg vakolat van, meg szét van szolizva a bőre, meg kidobja csöcsét meg a pics*ját, meg hetente más színű a haja, na az tényleg rib@nc. Észre kellene venni a normális nőket is, mert nem csak a rib@ncok között vannak "szépek" ( már ha annak mondhatóak...)


Amúgy kedves kérdező, az hogy tetszik-e az akkor dől el, ha már beszélgettetek, az egy dolog, hogy valaki bejön, az meg már más ha tetszik is. :)

"A külső ami meg fog, a belső ami megtart, és a szex ami magához láncol. " (:

2011. dec. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
nem tudom hogy a 20:07es mit képzel magárol... -.- én fiú vagyok de ez elég sértő minden esetre ennyi erővel ha minden nő egy ribanc akkor minden pasi egy fasz...
2011. dec. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!