Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés szerelmesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés szerelmesnek lenni? Szerintem én még sosem voltam szerelmes.16/f

Figyelt kérdés
2011. dec. 24. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagyon jó, szerintem a világon a legjobb érzés, de persze csak ha viszonzott. Ha nem vagy benne biztos, hogy voltál-e már szerelmes akkor szerintem még nem, mert ez nem egy olyan érzés ami csak úgy van, ez feltűnik ha van, ha meg nincs, majd remélhetőleg lesz. 16/L
2011. dec. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
hát, nem lehet az érzéseket nagyon szavakba önteni,de olyan, ha nincs melletted, akkor már hiányzik,ha bajod van meghalgat,mindíg azon van és te is, hogy egymásnak örömet okozzatok,és ezzel nem csak a szexre célzok, hanem kedves szavakra,kis figyelmességekre.szóval sok ilyenből áll egy szerelmi kapcsolat.nem tudnék olyat mondani, ami jobb lett volna az életemben.kár hogy most nincs ilyen(22/F)
2011. dec. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és lehetséges olyan emberbe szerelmesnek lenni, akit nem is ismerünk, csak látásból?
2011. dec. 25. 00:47
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
nem hinném,szerintem az csak nagyon tetszik a másiknak.
2011. dec. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod hogy létezik a szerelem érzése akkor tudni fogod hogy mikor vagy/voltál az...velem is így volt
2011. dec. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kétélű kard. Ha nagyon összejön,akkor a menyország, ha valami ezer biszbasz ok közül vmelyik miatt nem lehet szó róla, akkor meg maga a pokol. Tolakodó gondolat állandoan szaggatja az agyadat, hogy de imádom én ezt a nőt, de megzabálnám, satöbbi, de tudod,hogy ha ésszel gondolkodsz, és nem farokkal, átértékeled,hogy nem is kell ez neked igazán, akkor is ott marja az agyadat belül, egy rossz nyüstető érzés. Ami biztos,én páratlan profizmussal szalasztottam el eddig egy sor tálcán kínálkozó lehetőséget, talán esélyes lett volna összejönni, talán nem, fogalmam nincs, de az biztos,hogy örök törvény, idővel elmúlik, olyasmi mint a fej vagy a gyomorfájás, csak ezt a bazális gangrionjaidban érzed. Elhalványul, elmúlik, utána a kutyát nem érdekel többé, közönbössé válik. Nálam az a sor nő mind ilyen volt,és be kell valjam, egyáltalán nem bántam meg hogy hagytam a fenébe őket, már marhára unnám a képüket, az is lehet, de lehet hogy nem. Bármi lehet. Ilyen dolog ez. Egy nagy orosz rulett, ha bejön, tied a világ, boldog az élet, ha bekapsz egy érzelmi fejlövést, azt nem biztos hogy kihevered. Veszélyes, állatira észen kell járni, nem biztos hogy érdemes egy nő miatt kockára tenni az önbecsülést, ha általánosságban elismert ember vagy, egy szarul sikerült szerelem tönkrevághat mindent.
2012. júl. 1. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!