Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés szerelmesnek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 10:27
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
47%
Ne akard megtudni sose...
2009. dec. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
95%
"A szerelem olyan mintha behugyoztál volna. Mindenki látja rajtad, de csak te érzed a melegét."
2009. dec. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
73%

Attól függ milyen tapasztalatokat társítasz ehhez a fogalomhoz. Ez pedig attól függ, hogy mik a tapasztalataid.

van aki szerint nagyon jó érzés, van akit a legjobb barátjával csalt meg az első szerelme, azokból lesznek azok, akik szerint minden nőt csak gerincre vágni kell.


Mindez persze csak az, hogy mit tud megfogalmazni egy olyan ember, aki már volt szerelmes. Ha igazán szerelmes vagy, akkor egy ember köti le a figyelmedet az egész világon, az illető:)

2009. dec. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
98%

"Nem tudjuk kimondani. Szerelmes vagyok, nem eszem, nem alszom, elvarázsolt állapotban élek, szárnyalok a boldogságtól, öngyilkos akarok lenni, megszépülök, lefogyok, olyan vagyok, mint egy őrült - s azt mondom a kedvesemnek: "Szeretlek!" ... Mi ez?! ... Mi az, hogy "szeretlek"? Hol van ez a szó, ahhoz képest, amit élek? Sehol! Méltatlan a valósághoz! ... Nem kellett volna kimondani! Nem kevesebbet mondtam vele, hanem valami egészen mást! Semmit. Azt kellett volna mondani, hogy őrült vagyok, benned akarok élni, fáj, ha nem látlak, félek tőled, egyszerre vagyok kétségbeesett, alázatos, hatalmas, rémült, boldog, nyomorult... A sejtjeim szomjaznak rád... Azonnal meg akarok halni, és örökké akarok élni veled!... De hol jön ehhez a szó, hogy "szeretlek"?!... Ami a lélekben egy egész világ, az kimondva egy kopott, értéktelen jel. És ez minden nagy élményünkkel így van. Elmondhatatlanok."


Müller Péter

2009. dec. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
26%
Egy fura kérdés ehhez... Egy 14 éves lány fel tudja fogni, hogy milyen az, ha szenvedéllyel szeretem? 18+ srác vagyok.
2009. dec. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
89%
Olyan, hogy meg szűnik a világ körülötted csak ő van a szívedbe ezernyi hegedű játszik.Áh olyan csodás.
2009. dec. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig válaszokat:)

én sajnos még nem voltam szerelmes,pont ezért kérdezem,hogy milyen érzés ez.De előbb-utóbb majd elér,még csak 15 éves vagyok:)

2009. dec. 12. 10:52
 8/35 anonim ***** válasza:
33%
Most 11 évesen ez az első NAGY szerelmem.A szerelem olyan dolog amit nem lehet megfogalmaznie,se tanítani csak éreni.De csodás.
2009. dec. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
78%
A szerelem öl, butít és a nyomorba dönt..
2009. dec. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
94%
Csodálatos, kristálytiszta érzés.
2009. dec. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!