Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogya nők nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogya nők nem szeretik, ha szeretik őket?

Figyelt kérdés
2011. dec. 24. 23:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

még egy általánosítás, és eskü kiugrok az ablakon..

hülye vagy? már ne haragudj, ki az, aki nem szereti, ha szeretik? max a személyt nem szeretik..

2011. dec. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Fura lehet az a nő aki nem szereti ha szereti őt valaki...
2011. dec. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Moszuke ***** válasza:
93%
minden ember szeretetéhes.. belénk van ivódva
2011. dec. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Inkább belénk van kódolva..:D
2011. dec. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Mert a nőknek mindig az kell jobban ami nem lehet az övé.
2011. dec. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Te vagy a hülye! Én is azt hittem, hogy jólesik a nőknek, ha szívből szeretik, de tévedtem. Amikor megkedvelek valakit, belegázol a lelkivilágomba, és az utolsó 15 évben szinte minden nő megcsinálta. MIÉRT??? Miért jó ez nekik? Ne általánosítsak? Amikor mással sem találkozom? Ha kedves vagyok az a baj. Ha durva, az a baj. Mi a ... kell a nőnek, hogy jó legyen neki? Megmondom őszíntén, elegem lett belőlük!!!!! Ha leszarom őket, én vagyok a bírka, ha a kedvükbe járnék, én vagyok a tolakodó. Miért nem jó nekik már semmi?
2011. dec. 24. 23:48
 7/14 Moszuke ***** válasza:
100%
puhap*cs
2011. dec. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

azért vagy buta, mert így gondolkodsz. fel kéne fogni, hogy nincs olyan, hogy "NŐK", mindenki egyedi, nem minden nőnemű lénynek kéne megfelelni, hanem egyszerre egynek. kiismerni, és a lehető legjobbat adni neki. meg ha nem érzéketlen ribikkel ismerkednél, hanem értelmes-kedves lányokkal, biztos nem játszanának veled.

és nem, akkor sem szabad álalánosítani, ha nem látsz ellenpéldát, ez ugyanolyan mint a rasszizmus.

és ne is várd, hogy megtaláld az "igazit", ha minden kis hibára ezt mondod: "Nők!"

2011. dec. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ennél a kérdésnél van két nagyon hasznos "szakirodalom" válaszban, olvasd el mindenképpen és megértesz mindent


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2011. dec. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 mus musculus ***** válasza:
Ha tényleg kedves voltál - ami nem egyenlő a nyálassal -, fingom sincs, mi lehet a probléma.
2011. dec. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!