Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Van egy fi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van egy fi akibe szerelmes vagyok. ő is nagyon sokáig szeretett, de elutasítottam mert megijedtem és nem voltam benne biztos, mert minden csajnak szívecskéket ír meg ilyenek.

Figyelt kérdés
2 hónapig nem beszéltünk aztán rám írt azzal,hogy szeret miközben 20 csajjal kavart.összevesztünk mert megtudtam hogy olyanokat mond rólam ,hogy kurnám meg ilyenek.aztán ilyet ír:rá vagyok kattanva ,és töröltem facebookról.szerelmes vagyok belé,de nem jelölhetem vissza hisz akkor tényleg azt hinné hogy rá vagyok kattanva.
2011. dec. 25. 00:18
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
fiú*
2011. dec. 25. 00:18
 2/23 anonim ***** válasza:
keress másikat vagy várd ki ameddig nem közelít feléd őszintén, esetleg BÖKD MEG b@zdmeg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. dec. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
De hát rá vagy kattanva. Vagy jobb ötletem van, használd a lábacskád, menj oda hozzá és aztán a pötyi kis szájacskáddal mondd el hogy nem-e hívna meg egy forrócsokira...
2011. dec. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
bunkó kommenteket mellőzhetnétek.kösz-_-
2011. dec. 25. 00:26
 5/23 anonim ***** válasza:
*.*
2011. dec. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
mi a keresztneve az illetőnek?
2011. dec. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
mert?
2011. dec. 25. 00:35
 8/23 anonim ***** válasza:
csak kíváncsi vagyok:)
2011. dec. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
akkor mind1:D
2011. dec. 25. 00:40
 10/23 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szereted akkor érdemes engedni neki és félretenni a büszkeségedet. Amúgy pedig, bármit csinálsz, amíg nem mondod ki illetve nem pirulsz össze vissza, avagy engedsz neki bármit addig NEM FOGJA TUDNI, hogy mi van valójában. Képzelődhet magától össze vissza, de a sötétben fog tapogatózni és bármit mond bárkinek az esetről, mélyen belül kételyekben fog evickélni egészen addig, amíg te így akarod.

Azt pedig, hogy mennyire komolyak a szándékai igazán egyszerű letesztelni. Csak idő kell hozzá és persze engedni, hogy történjen valami. Hagyni, hogy keressen. Te mindig válaszolsz neki, de csak szolidan. Nem keresed magadtól...Viszont olyan válaszokat adsz, amik engedik a folytatást. Elhív valahova, közlöd, hogy elmész, de csak dumálni, semmi komolyabb, mert te nem vagy olyan lány. Stb.stb.

2011. dec. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!