Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsonykor egyedül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonykor egyedül?

Figyelt kérdés
Tippek a túlélésre?
2011. dec. 25. 02:38
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
Jaj, szegény... a karácsonynak nem erről kéne szólnia. Egyik barátod sem jön el hozzád? Nekem nem csak a családom fontos, hanem a barátaim is. Valamilyen szinten az is egy család. Sőt, lehet jobban ismernek, mint szüleim.
2011. dec. 25. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:

Hamar eltelik az ünnep, jó neked, hogy csak ennyi a gondod:)

Sokaknak nehezebb.

2011. dec. 25. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:

Daw: Mindenki a családjával van, és ez így van rendjén. Szerintem. :)


#22: Mindenkinek a saját problémájával a legnehezebb megküzdeni. Én megértem mások baját is, de attól, hogy nekik rosszabb, nekem még nem lesz jobb.

2011. dec. 25. 03:51
 24/51 anonim ***** válasza:
100%

Ez lehet nem fog tetszeni:

Nekem a karácson is ugyanolyan nap, mint a többi. Nem csak karácsonykor kell szeretni a szeretteinket. Akit meg nem szeretek, annak tök mindegy karácsony van-e vagy nem. Attól, hogy karácsony van a véleményem nem fog változni róla, akkor meg hogy szeressem? Az meg még rosszabb lehet, amit te is írtál, mikor jópofizni kell.

2011. dec. 25. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:

Ez lehet nem fog tetszeni:

Nekem a karácson is ugyanolyan nap, mint a többi. Nem csak karácsonykor kell szeretni a szeretteinket. Akit meg nem szeretek, annak tök mindegy karácsony van-e vagy nem. Attól, hogy karácsony van a véleményem nem fog változni róla, akkor meg hogy szeressem? Az meg még rosszabb lehet, amit te is írtál, mikor jópofizni kell.

2011. dec. 25. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
miért rakta be 2x???????
2011. dec. 25. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:
Nem csak Karácsonykor kell szeretni egymást, ebben teljesen igazad van. De ez a hagyomány pont arra jó, hogy "időt ad" arra, hogy tényleg együtt tölthess némi időt a szeretteiddel. Sablonos szar szöveg lesz, de ebben a rohanó világban nem mindig van erre idő. És ez nem azt jelenti, hogy a mindennapokban nem mutatom ki a szeretetemet, de ez a "hivatalos" alkalom arra, hogy együtt legyünk és csak egymással foglalkozzunk.
2011. dec. 25. 04:05
 28/51 anonim ***** válasza:

Fene ismerős az egész történeted kérdező. O.o

Az én családom is úgy fura ahogy van. Kiráz a hiteg az együttlétektől... Meg úgy mindentől ami karácsony.

Bizony kicsit hervasztó, mikor átmegyek barátomékhoz és látom milyen szépen ünnepelnek. Sütögetnek, készülődgetnek, együtt a család stb...

Egyedüllét nálam is oké általában, de ez a karácsonyi sürgés forgás stb, kicsit olyan mintha teljesen tök egyedül lennék :D


Tipp: hívj el barátnőket kicsit csavarogni városban, esetleg szedj le karácsonyi zenéket, azokon lehet kicsit merengeni :D Filmezz, esetleg szedj le sorozatokat... Akár süthetsz is :D Én pl mézeskalács függő vagyok :D:SA:D Kár, hogy sütni nem tudok...



21F

2011. dec. 25. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:

Én is egyedül vagyok. Jobb hiján netezek.. de a hiányèrzet erősen jelen van. Hogy nincs kinek az örömét lessem, hogy nincs kivel törődjek.. ilyen apróságok hiányoznak legjobban.


29F, Bp.

2011. dec. 25. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:

"Family dinner or a funeral... I'd rather go to a funeral, at least there's one less idiot then."


Nézd meg a 101 Reykjavík című filmet. Karácsonyi film, de nem az a fajta, amit ilyenkor mutogatnak a TV-ben. Azután sokkal pozitívabban látod majd a világot :)

2011. dec. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!