Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csak játszott velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak játszott velem?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal, már 3 hónapja napi rendszerességgel beszélgetek.

Amikor találkozunk megölel, ad egy puszit.

Ez még rendben volt teljesen, nem gondoltam semmi extrára.

De később már úgy köszönt el (msn), hogy Puszi, meg, hogy szeretlek stb...

Én pedig megkérdeztem tőle, hogy akkor most mi is legyen, de ő csak barát akar lenni..


Ma már ilyen tág fogalom a fiú-lány barátság?


2011. dec. 25. 04:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt még kihagytam, hogy becézget...elég hülye neveket ad, de akkor is becézget :/
2011. dec. 25. 04:17
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ő maga sem tudja, hogy mit akar... Hagyjál neki egy pici időt, hogy kitalálja. Ha nem tudtok egyről a kettőre jutni, és téged zavarnak ezek a megnyilvánulásai, akkor pedig hagyd a fenébe.
2011. dec. 25. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pont ezért kell már az elején nyomulni egy picit, h egyértelművé tedd a szándékodat.
2011. dec. 25. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Időt még adok neki, hogy is tisztázza magában a dolgokat...

De mikor megkérdeztem tőle, hogy ha csak barát akar lenni, miért csinálja ezeket?

Ő meg idegesen mondta, hogy akkor nem fog többet írni ilyeneket meg bla bla bla... De válasznak egy " nem tudom"-mal kellett beérnem.

2011. dec. 25. 04:39
 5/8 A kérdező kommentje:

Én mondtam neki, hogy többet akarok mint barát, de ő csak ugyan azt a rizsát nyomta, de ettől függetlenül folyatta az ő kis "játékát".

Elég bevállalós csajszi, mert mikor megölel én a kezem lassan csúsztatom le a segge felé, de ő hagyja, de csak végig csúsztatom rajta, mert én se vagyok patkány.


Nagyon nem értem én ezt :(

2011. dec. 25. 04:41
 6/8 anonim ***** válasza:

Szeretlekkel nem köszönünk el egy baráttól. Max a csajok egymás között. De ellentétes nemnél nem.

Biztos vagyok benne, hogy ő is többet akar, de zavarodott. Nem tudja mi legyen. Vagy csak fél, hogy ha még közelebb kerültök egymáshoz, megváltozik valami és nem lesz olyan mint eddíg.

Adj még egy kis időt neki, hagyd hogy játsza a játékát. Te pedig menj utána.

Előbb utóbb tényleg kiderül, hogy mi is a szándéka.



21F

2011. dec. 25. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a csajok nem normálisak,logikát ne keress bennük.eddíg én se találtam
2011. dec. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

3.


Így igaz... eddig nagyon jó barátok voltunk, és ő ezt akarta megtartani, de ő is mondta, hogy nem lehet már semmi olyan mint régen.


4.


Szerintem sose fogunk találni bennük :)


Köszi mindenkinek a választ :)

2011. dec. 25. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!