Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most csak játszott velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most csak játszott velem? (történet alul)

Figyelt kérdés

Egyik nap barátnőmmel lementünk a pasijához a koleszba.Volt egy szobatársa is (fiú/21)akinek bemutatott.Egész nap alig beszéltünk valamit.(neki van barátnője amugy).Majd elemntünk este buliba semmi se történt, de éjszaka vele kellett aludnom mert ugye két ágyas volt a szoba, barátnöm meg a pasijával aludt.Egész éjjel tapizott, hiába mondtam neki hagyja abba nem érdekelte.(amugy mind ketten ittunk).Aztán átölelte a lábamat és megujjazott...és eléggé akaratos volt.Többször voltunk lent náluk de ez csak egyszer történt meg.És egyszer se csókolt meg:S

Ezek után ha ismét lemegyünk akkor mit fog gondolni rólam? Mert én természetileg nem vok ilyen. csak hát ez nem tom mi volt én se értem magamat:S

18/L


2009. máj. 29. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Hát szerintem a buli hevében történt, amugy ha egy pasival egy ágyban alszik egy lány, hát annak igen nehéz ám ellenállni.

Szerintem ne álltasd magad.

2009. máj. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem fog gondolni rólad, olyan részeg volt, hogy nem is emlékszik rá. ennyi.
2009. máj. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hááát szerintem annyira nem volt részeg:S, koleszosok jól bírják a piálást:D
2009. máj. 29. 19:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkó viszont köcsög, ha a tiltakozásod ellenére ilyet csinált! Miért nem pacsiztad meg a zacsit? az hatásos lett volna, garantáltan a szoba legtávolabbi zugában húzta volna meg magát az éjszaka hátra lévő részében!
2009. máj. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát sztem ha lesz legközelebb tuti valami matracon alszok:S
2009. máj. 29. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!