Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elképzelhető egy 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető egy 30 éves férfiról, hogy nincs senkije, és elvan egyedül 2-3 éve?

Figyelt kérdés

Ne gondoljam azt, hogy szeretője van? Még ha nincs is komoly kapcsolata?


Rosszul gondolom, ha azt mondom, én még nem láttam olyan férfit, aki tartósan egyedül lenne, még ha nincs is párja?


Mi nők évekig elvagyunk egyedül, anélkül, hogy szexuális partnert tartanánk, persze van kivételes nő is sajnos. A férfiak miért nem bírják ki?


2011. dec. 26. 09:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ahogyan a nők között, a férfiak közt is kivétel. Nem lehet senkit egy kalap alá venni. Sem a magyarokat, sem a (mittomén) olaszokat, sem a családokat, sem a testvéreket, senkit ...
2011. dec. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatod mi történt vele, lehet hogy az előző barátnője meghalt, és még nem tette túl magát rajta. Nem kell rögtön kombinálni :D Mellesleg nem lehet általánosítani, férfi-nő. különböző emberek.
2011. dec. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Miért is kéne ellennem _évekig_ szex nélkül???


Apácaképző ez, vagy mi a hínár?

2011. dec. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem, én pont azért mondom, mert annyi csalódás ért már.


PL: előző barátom szingli volt évek óta, örültem, hogy végre valaki, aham, csak hogy a szingliség mellett volt ágy partnere. Ettől kifordul a gyomrom.

2011. dec. 26. 09:37
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hanem hogy miért nem lehet akkor párkapcsolatban csinálni a dolgot, érted mire célzok? MIért szeretőként, ágyasként? Ez durva.


MOst pl hónapok óta ismerkedem valakivel, nagyon kedvelem, sőt, szeretem azt hiszem, én sem vagyok közömbös, de még nem kerültünk olyan közel egymáshoz, az érzelmi kapocs megvan. Ő 2-3 éve egyedül van. Bele gondoltam, hogy velem ismerkedik, de esténként lehet más fekszik az ágyába, és ez kiábrándító. :(

2011. dec. 26. 09:39
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Van, hogy az embernek nincs szüksége kötöttségekre meg agyalásra, meg mindenre odafigyelésre, csak lazán szeretné valakivel jól érezni magát.

Ez nem dráma.

2011. dec. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
Tehát, az előző pasid, mielőtt téged megismert, szeretőt tartott, és most attól félsz, hogy akit most megismertél, szintén szeretőt tart? Most nem értem mi a gondod ezzel, hacsak nem az előző megtartotta a szeretőjét melletted, mert az tényleg elég ótvar dolog.
2011. dec. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Pedig bele trafáltál. 1 éven át a nő is megvolt én is. Tudod, az ilyen szexuális kapcsolatok nem érnek pikk-pakk véget és én félek attól, hogy megint ezt kapom.
2011. dec. 26. 09:50
 9/15 A kérdező kommentje:
Ezért nem akarok olyan férfival lenni, akinek van valakije, de mégsincs, ez már túl kombinált nekem. OLyan férfira vágyom, aki el tud lenni egyedül, ha épp nincs párja, ha meg van, boldog azzal.
2011. dec. 26. 09:51
 10/15 anonim ***** válasza:

Jah, értem.

És ti lefeküdtetek egymással?

2011. dec. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!