Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok melyik testalakt jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok melyik testalakt jön be jobban?

Figyelt kérdés

volt már hasonló kérdés, de nem teljesen ugyanilyen testalkatokkal.

Ha lehet próbáljatok elvonatkoztatni, hogy melyik színész szimpatikusabb, meg az arcuktól is

csak a testalkatot figyeljétek.


1,:

[link]


[link]



2

[link]


[link]



arányaikban hasonlóak, de a 2. azért jobban kidolgozott.


2011. dec. 26. 15:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%

Nekem a 2., de nem a kockás hasa, hanem az izmos váll és karok miatt. Az elsőre ránézek és azt gondolom, hogy fel se bírna kapni, mert eltörne a keze... :D A has nekem annyira nem fontos, nem baj, ha van egy kicsi poci. :)

21/L

2011. dec. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Első jobban tetszik.

20l

2011. dec. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%

Az a baj, hogy a mai lányok nem tudnak elvonatkozatni a férfiak fejétől. Ha az nem tetszik, akkor kevés az esélyed, hogy jó testtel megfogod őket. Ha gazdag vagy, akkor sar arccal és testtel is nyerő leszel, de az más téma.

A kérdéshez visszakapcsolva, a második a jobb pasi férfi szemmel nézve, jó sportos test és sármos arc. Egy igazi nő elvileg erre vágyna. az eslő az nem férfias, az inkább nőies arc és nőies alakot mutat és tök szőrtelen. A sok tini erre nedvesedik. Most légy okos!

2011. dec. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2.
2011. dec. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A második jobban bejön, de az első IAN SOMERHALDER, szóval elfogult vagyok :D... Na de azért a második. Bár ki tudja, mostanában Ian is izmosabb ám... :/
2011. dec. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2.
2011. dec. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

értem, amúgy az arcommal nincs baj, eléggé hasonlítok is ian-re cask barna szemmel:) , na jó ez beképzeltnek tűnt, de azért nem magamtól találtam ki, meg modellkedek hobbi szinten a magasságom, vagy inkább az alacsonságom miatt.



Inkább a testalkatommal van baj ezért nézelődök, mi legyen a célom, mi motiváljon:)

175/64kg vagyok.


Ian is 175cm de 71 kg

2011. dec. 26. 15:35
 8/15 A kérdező kommentje:
egyébként én is szőrtelen vagy, kedves 3., genetikailag, ez már változni se fog, hát kb mint az elsőnek ahogy mondtam,
2011. dec. 26. 15:37
 9/15 anonim ***** válasza:
A kettő közti átmenet.
2011. dec. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
ott cseszted el, hogy nem takartad ki a fejeket! az össze vámpírmániás kiscsaj az elsőt fogja mondani.
2011. dec. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!