Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha úgy érzem, nála még senkit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy érzem, nála még senkit se szerettem jobban, ne haggyam elveszni?

Figyelt kérdés
nem járunk,sőt nem is tudja,hogy szeretem(max sejti), viszont most értem arra a pontra,hogy el kell döntenem,hogy küzdök érte,vagy megpróbálom elfelejteni.
2011. dec. 22. 21:33
 1/7 Dr.Sámán Samy ***** válasza:
Ha szereted mond meg neki. Inkább élj azzal a tudattal, hogy megpróbáltad de nem jött össze (vagy igen), mint azzal, hogy meg se próbáltad és nem tudod elfeledni.
2011. dec. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BlackSword ***** válasza:
Ha tényleg így érzel, akkor küzdj... Mind a húsz körmöd szakadtáig... Veszteni valód nincsen...
2011. dec. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
értem egy fiú több,mit egy évig szenvedett eleinte nem tetszett.. hát mostmár nagyon szeretem:S:) és mindig is tudtam,h tetszek neki..
2011. dec. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én ugyanebben a helyzetben vagyok és hasonló kérdést tettem fel kb. 2 órával ezelőtt.

Jobb lenne,ha vennéd a bátorságot és igaz ami igaz,veszíteni valód nincs.HaJRÁ

20l

2011. dec. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de,hogy kezdhetném? nem nézne hülyének? félek a reakciótól..
2011. dec. 22. 22:15
 6/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok!

én is attől félek :D várom,hogy ő kezdjen valamit.

nem tudom,talán utalni kéne. lány vagy,vagy fiú?

20l

2011. dec. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BlackSword ***** válasza:
Ettől ne félj!!! Egy dologtól szabad félni, az pedig maga a félelem... Hidd el, hogy nincsen veszteni valód... Akkor ne a félelmeid tartsanak vissza...
2011. dec. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!