Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor voltál életed során a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor voltál életed során a legszomorúbb és legboldogabb? Mi okozta?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Legboldogabb akkor,amikor "szerelmes" voltam valakibe.

Legszomorúbb pedig akkor,amikor rájöttem,ez sosem jöhet létre. :D

20l

2011. dec. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Legboldogabb, mikor valaki egyetlen mondattal és egy csókkal reményt adott. Legszomorúbb pedig, mikor rájöttem, hogy az egész csak nekem jelentett valamit.


19/L

2011. dec. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%

Legboldogabb akkor amikor egy nagyon szép lány akit szerettem elmondta, hogy szerelmes belém és én vagyok a nagy Ő neki, az volt életem legszebb napja, és amikor lelépett egy hülyegyerekkel és kiderült, hogy hazugság volt az egész akkor voltam a legszomorúbb:( :D

Jó kis tanulság: a nők g*cik.

21f

2011. dec. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A-a,tanulság: az a nő volt g*ci...
2011. dec. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor voltam a legboldogabb, amikor a barátom (akivel akkor még csak barátok voltunk) megadta a lehető legjobb születésnapi ajándékot. Még el is érzékenyültem, olyan édes volt.

A legszomorúbb pedig akkor voltam, amikor apám rám sem hederített. (szüleim kiskoromban elváltak, pár éve találkoztam vele elsőnek, de már egy ideje le se sz*r...)

2011. dec. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%

Legszomorúbb: e videó megtekintése közben/után Youtube: No arms, no legs, no worries -

magyar felirattal [HUN SUB]


Legvidámabb: Amikor megkaptam ezt: www.apple.com/hu/ipodtouch/

2011. dec. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Évek óta most vagyok a legboldogabb. Rájöttem valamire amire évek óta keresem a választ. Ja meg akkor mikor szerelmes lettem egy 20 évvel idősebb pasiba. Reménytelen volt de én nagyon boldog voltam....aztán persze sokáig küzdöttem érte
2011. dec. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
leg szomorúbb amikor meghalt a nagyapám.férfi létemre, akkor sírtam, mint egy csecsemő, igazán boldog még életemben nem voltam
2011. dec. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igazán boldog akkor lettem először életemben, amikor elértem, hogy elindulhassak azon az úton, ami az álmom megvalósításához vezet. Igazán elkeseredett pedig akkor vagyok, amikor lányoknál csak a barát zónába férek be. Azt érzem, hogy többre alkalmatlan vagyok...
2011. dec. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Legszomorúbb akkor voltam amikor 2nap alatt meghalt a mamám és anyu testvére, most a nyáron.

Legboldogabb még nem voltam,talán akkor leszek ha végre sínen lesz az életem és végre lesz barátnóm. 23f

2011. dec. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!