Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet e valaha csajom?

Figyelt kérdés

197 centim ellenére csak az alacsonyabb lányok tetszenek (max 170-172 cm-ig)

Sajnos sokszor halottam hogy összesúgtak csajok hogy: ez de ku..va nagy meg hasonlók, tehát gondolom csak annál a kevés magasabbnál lenne esélyem, de ezzel a lehetőséggel nem élnék a mondandóm elején leirtak miatt.

kevés még a tapasztalatom lány fronton, és tudom hogy vannak nálam magasabbak is akiknek van bnőjük de most az a meglátásom hogy nem fogok találkozni vki olyannal akivel kölcsönösen tetszenénk egymásnak sajnos..

és hát tudjuk hogy a külső megfog a belső megtart...

18f


2011. dec. 26. 22:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Persze h lesz! Nem tudom h kinél v kiknél próbálkoztál de azok tuti hülyék. Olyan kevés a magas pasi manapság ( má csak azért is mert a nők valamiért egyre nagyobbak) hogy tuti lesz. Járj edzésre, ismerkedj többet!
2011. dec. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Lányoknak a magas srácok tetszenek, ne szórakozz. Amúgy gondolj bele, ha 165cm lennél, akkor nagyon jópofi és aranyos tud lenni a lányoknál, de 50-60-70 évesen meg milyen szánalmas, ha valaki alacsony. Én 185 vagyok. Anyukám alacsony, apu meg nálam is magasabb!
2011. dec. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem kisugárzással kedvességgel, humorral fogd meg őket, arra koncentrálj!
2011. dec. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A csajoknak minél magasabb, annál jobb.
2011. dec. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

de 50-60-70 évesen meg milyen szánalmas, ha valaki alacsony


Találkoztam 70-80 éves emberekkel, akik nem érték el a 170 cm-t sem. Én nem nevezném őket szánalmasnak, főleg, hogy még így is két mozdulatból meg tudtak volna ölni engem...

2011. dec. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!