Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mennyire zavar titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire zavar titeket ha a pasitoknak van egy kis testszaga? (értelmes válaszokat várok)

Figyelt kérdés

2011. dec. 26. 23:46
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2011. dec. 27. 00:26
 12/21 anonim ***** válasza:
95%
Alapjáraton minden pasinak van valamilyen testszaga. Van amelyiknek a hónalja, van amelyiknek a szája, van amelyiknek a segge(mindnek), van amelyiknek a lába büdös. Olyan nincs, hogy egyszem. Nekem a lbám, tehetetlen vagyok ellene, de ha csajjal vagyok mindig megmosom és nincs belőle baj. A farka egy nap után minden pasinak akinek nincs körülmetélve, annak a fityma alatt bebüdösödik, ez természetes. De meg lehget mosni és elmúlik. Reggel a világ összes élő emberének büdös a szája, ez bizonyított tény, de azon is lehet segíteni. A hónaljon is lehet, ha nem szenvedsz hiperhidrózisban. De mondom valamilyen szaga minden embernek van, ez elkerülhetetlen. Van akinek reggel, van akinek este, vagy mindkettő, olyan nincs, hogy makulátlan vagy. Az az ember nem létezik.
2011. dec. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Az állatoknál a nőstények figyelmét a hímek szaga vonzza, és érdekes, ez bennünk is fellelhető. Vannak olyan nők, akik vonzónak találják a párjuk testszagát. Ha nem jön be a pasid testszaga, te vagy nem ilyen nő vagy, és benned már nem észlelhető ez a "tevékenység", vagy nem Ő az igazi.

Amúgy a parfümök és dezodorok hatására, ez az illatunk el fog tűnni az evolúcióval.

2011. dec. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Naponta akár többször is fűrdök ha kell, de dezodorokat nem használok. Nem értek egyett a használatukkal. Kivéve különleges alkalmakkor.

A barátnőm pedig gyakran szagolgat, mert jól esik neki. Ő szereti a szagomat. Nagyon ritka, hogy zavarná. Az is akkor amikor már úszok az izzadtságomban.

Másokat se szokott zavarni a szagom. Rendszerint nem feltünő.

2011. dec. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
De te hogy oldod meg a napi többszöri zuhanyzást? Én alapból sem tudnám, mert 8 tól 16 óráig meló van, így csak este zuhanyzok. A másik, hogy nem is férne bele napi többszöri zuhanyzás, mert olyan drága itthon a vízdíj, hogy nem győzném fizetni. Albiban vagy koliban ahol fizetsz egy fix rzsit, ott simán zuhanyozhatsz többször is, de ha te magadnak fizeted, akkor nem hiszedm, hogy mondjuk napi 3 szor 10 perces zuhanyzás ne jönne ki vagy 15 ezer forintra, amilyen árak vannak. Vagy pedig csak 5-5 percekre zuhanyzol pl kétszer egy nap, azt még talán ki lehet bírni anyagilag. Persze ha gazdag apuci fia vagy, akkor napi 10 fürdés is belefér. De azt nem hiszem, inkább albira vagy kolira gyanakszom. Ott ez belefér.
2011. dec. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Léteznek férfi feromonok, de azért óvatosan. Mielőtt találkozol a lánnyal, pár órával előtte jó, ha fürdesz.

Közvetlenül aktus előtt nem jó fürdeni, mert egyrészt lemossa ezeket a feromonokat - másrészt egyéb síkosítókat is, és súrlódni fogtok.

Hacsak nem nagyon nedves természetű a lány... vagy, ha csak nyalakodni akartok. Vagy, ha igazán jó illatú a bőröd fürdés után.

2011. dec. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem meg az igénytelenség ha pl egy áttáncolt bulis ájszaka után úgy mész ágyba a csajoddal, hogy hóttre megiizzadt a lábád, a hátad, feneked stb. Az milyen már! Én nem tudnék úgy lefeküdni egy csajjal, hogy előtte nem mosdok meg és izzadtságban hemperegjük. Így is megizzad az ember fia a szex végére, pláne ha eleve izzadtan fekszik le a párjával.
2011. dec. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Gondolom mások is így vannak vele nem? Legalábbis a magára adó nagytöbbség.
2011. dec. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
lehet majd itt szidtok, de nekem is szokott lenni, izzadékony vagyok, van hogy -5 fok van, én meg izzadok.és nincs igazán mit tenni elene,el lehet fedni,de az nem megoldás,csak rejtegetés.és érdekes, mert a legtöbb csajomnak, aki volt, tetszett a "szagom".nem ilyen tömény bűzt kell el képzelni,hanem friss izzadtságot.
2011. dec. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Kísérletekkel bizonyították, hogy a férfi feromonok, amik az izzadságban vannak, hatással vannak a nőkre.

Volt olyan kísérlet, ahol a fiúk izzadt pólóját kellett kiválasztani a barátnőknek- és mindenki ki tudta választani a párjáét.

Egy másik felmérésben pedig lányoknak adtak éjszakára fiúk izzadt pólóit aludni (azt hiszem betették őket a szobába). Akik épp a havi ciklusuk x részénél tartottak (nem emlékszem, melyik, nem akarok hülyeséget írni) azok erotikus álmokról számoltak be és amúgy is jobban kívánták másnap a szexet.

Bizonyított, hogy a férfi feromonok hatással vannak a nőkre, még akkor is, ha csak tudat alatt.

2011. dec. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!