Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akiben nagyon megbízok, meg már bele is szerettem szerintem...2 évvel ezelőtt, mikor 14 éves voltam nagyon sokat beszélgettünk,Ő volt a bizalmasom, Vele történt meg az első csók is. Akkoriban nagyon szerelmes voltam belé. Sajnos ez a tanulás rovására ment, abbahagytuk ezt az egészet, nem neteztem gyakran, szóval nem is beszéltünk. Most megint el kezdtünk beszélgetni. Több, mint egy éves kapcsolata van, ami elég zűrös. Nemrégiben szakított a lánnyal, de kibékültek. A lány mellett totálisan kikészül, mostanában sokat beszélünk erről, elpanaszolja ezeket a dolgokat. (Ebből gondolom, hogy Ő is megbízik bennem) Az a baj, hogy nem is tudja elengedni a lányt, mert nagyon szereti. Szóval egy ördögi körbe keveredett. Én meg mostanában mindig arról álmodozom, hogy majd vége lesz köztük mindennek és végre az enyém lesz. Szerintetek hogy mondjam meg neki, hogy én többet érzek? Vagy lehet, hogy nem is akar majd velem beszélni, miután megmondtam? Nem vagyok egyáltalán bátor az a baj:S Az érzéseimről nehezen beszélek..Köszönöm a segítséget!
2011. dec. 27. 01:54
 1/3 Inkog Nito ***** válasza:
Majdnem mindenki nehezen beszél az érzéseiről,ha lány ha fiú.Mondd el neki a dolgot.Ha úgy dönt veled akar lenni akkor nyert ügy,de ha nem akarja veled a dolgot,legalább nem fogjátok egymás idejét pazarolni.
2011. dec. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Túlestem rajta az előbb..leírtam neki...félek, mit válaszol majd délután:SSSSS
2011. dec. 29. 01:26
 3/3 anonim ***** válasza:
de kva késő van
2011. dec. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!