Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a fiúk, akik nem járnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a fiúk, akik nem járnak bulizni és nem is gép előtt ülnek egész nap, milyen barátnőt képzelnek el?

Figyelt kérdés
Ha egyáltalán van ilyen. :D
2011. dec. 27. 14:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nimfomániásat. :)
2011. dec. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Szépet,nőieset,akivel bármikor,bármiről tud beszélgetni,aki megérti,kedves,okos,nem pláza cica...

"Ha egyáltalán van ilyen. :D"

2011. dec. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a második mondja. Hasonlót, mint mi. Nekem speciel fontos, hogy ne legyen bulizós, viszont legyen okos, széles látókörű, nagy befogadóképességű, talpraesett, ezen felül játékos, és ne végletesen otthonülő, avagy csináljunk sokmindent.


Van ilyen. Egy biztos :P

2011. dec. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

A 3. válaszoló jól beszél!:-)

2. voltam

14/F

2011. dec. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Okosat, kedveset, aranyosat, olyat aki nem sokat bulizik és képes egy komoly kapcsolatra. Meg az nekem nagyon fontos, hogy az adott lánnyal lehessen lelkizni. Bár az én ismeretségi körömben nincs 1 ilyen se :(
2011. dec. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Hát sajnos nekem már első helyen áll az, hogy művelt legyen, nem kell diplomásnak lennie, de komolyan annyi nagyon nagyon sötét csaj van ma, hogy az hihetetlen. Másik, hogy szeressen szórakozni, nem arra gondolok, hogy minden pénteken és szombaton hullarészegen fetrengjen valami lebujban, de azért néha-néha nem árt valami levezetés, továbbá szeressen kimozdulni, spontán kocsikázni, mozizni, esetleg túra (de semmi megeröltető:D) kb ennyi, ja meg hogy korrekten nézzen ki, üsse meg azt a szintet, amint és a férfiak között

21/F

2011. dec. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlót, mint én:


nem jár bulizni, de szeret kirándulni, szeret zenét hallgatni, az ágyban nincsenek gátlásai (abban, amit egy pár egymással tenni tud kettesben), szeret gondolkodni a világ dolgain, nem hagyja magát befolyásolni

2011. dec. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Jólelkű, lehessen vele jókat beszélgetni, kedves, nyitott, érdekelje sok minden (az se baj ha olyan ami engem is :D )

Tehát legyen kellemes személyiség, és azért a külső is fontos. Mármint, kb átlagos külső ha tényleg olyan amit leírtam akkor bőven jó.


17/f

2011. dec. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ja igen, a külseje az nekem tetsszen. Ebben nincs nagy elvárásom. A saját mércém szerint legyen az a kategória, ami egy kicsit jobb mint a nagyon csúnyácska, és az már elég. Van ebben valami nagyon izgató. A bombázók túl tökéletesek, uncsik.
2011. dec. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Pont olyat mint a második válaszoló írt.



21F

2011. dec. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!