Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az a mai világban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az a mai világban, hogy a 35 év feletti nőket lehúzzák, hogy már nem feszesek, gond van velük és csak a 18-25 éves korosztály kell állítólag a férfiaknak szexuálisan?

Figyelt kérdés

Régen a bácsikák nem a fruskákat nézegették, hanem szerették, ha egy nő nőies, a piszkafákat, lányos alakúakat egyenesen kerülték.

Akkoriban egy 40-es nő jól érezhette magát a bőrében, nem kellett fiatalabbnak látszania, nem kellett fogyóznia, 20 évesekhez sem hasonlítgatták.

Ennyire befolyásolható a férfi nemi vágya?


2011. dec. 28. 11:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%

LEGYÉL PUMA!!

(idősebb nő aki fiatal srácokra "vadászik". Becserkészi áldozatát... ÉS LECSAP RÁ!) lásd: Így jártam anyátokkal -ba

2011. dec. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
44%

Én őszinte leszek, most 22 éves srác vagyok és azt látom, hogy esélyem sincsen hasonló korú barátnőt szerezni, egyrészt, mert kölyökképű vagyok, másrészt pedig azért, mert minden nőnek az idősebb hapsik kellenek.

Édesapám hasonló alkat, mint én, 51 éves, de tizet- tizenötöt lazán letagadhat. Na most, mi a túrónak kezdene valaki egy negyvenes nővel, amikor megkaphat egy huszast? Mert megkaphat. A nők 20-30 éves korukban élik fénykorukat, mi férfiak 30-40 között. Most komolyan azt hiszed, hogy egy veled egykorú faszi, fogja magát és összejön veled, amikor ha van egy kis egzisztenciája, csettint egyet és ugranak a hölgyek?

2011. dec. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
96%

Igen, szerencsére vannak ilyen pasik is, nem is kevesen. Egy 20 éves nőnek és egy 40 éves pasinak nem nagyon van közös témája. Több férfi barátom mondta, hogy amikor összejöttek fiatalabb lányokkal nagyon gyűlölték azt, amikor szex után nem tudtak mit kezdeni a nővel, mert homlokegyenest más dolgok foglalkoztatták őket, vagy nem tudtak igazán még közös programot sem csinálni, mert ők már az állandó bulizásnál kicsit igényesebb szórakozásra vágynak.


Ez egyébként nagyban függ attól, hogy ki mit vár egy kapcsolattól. Ha egy pasi meg akar d*gni egy nőt, akkor valóban több esélye van egy 20 évesnek. Ha kapcsolatot akar, akkor viszont nem ebben a korosztályban keresgél, hanem a hozzá életkorban, műveltségben és tapasztalatban közelebb állók között.

2011. dec. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ma is szeretik a férfiak, ha egy nő nőies! Imádom az igazi érett nőket. Úgyhogy a csak te agyaddal van a baj!
2011. dec. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Én nem akartam velem egykorú faszival összejönni, sőt senkivel, a kérdés nem arról szólt, hogy én miért nem kellek, hanem arról, hogy mi van a mai világgal, hogy 35 évesen egy nőre már úgy tekintenek, mintha nem lenne az.

Még egyszer mondom nem rólam van szó, mert ha a kisfiamat viszem, akkor is van, hogy megnéznek, sőt fiatalabbak is, nem panasz volt, csak elcsodálkoztam az értékrendeken.

2011. dec. 29. 08:44
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem korfüggő,

az sem, hogy ki milyen vonzó

az sem, hogy ki hogy tekinti a dolgokat.


Én korai 20-asok közt élek, hát némelyik - ha gyönyörű, ha nem - annyira anti-nő, hogy simán impotenciát okoz a nézegetése.

Akik meg kor alapján ítélik meg a nőket, elég bunkók, - nem azért, mert sértő, vagy sem - nem értenek semmit abból mi a nő.


Volt már kétszer annyi idős nőm is, és fele annyi idős is - nem azért voltak jók. Én nem is az ágybeli akrobatika miatt. Kellemes volt a közelségük.

2011. dec. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
60%
ez tök egyszerű 18-és 25 közötti lányokra gerjed mindenki...és ők ezt élvezik. még az úgymond átlagos ilyenkorú lányok is semmibe nézik a vele egykorú átlagos fiúkat,mert nagy rájuk a kereslet....aztán...kifut a szériájuk ,jön az új felhozatal.a nőknek van egy rövid fénykoruk aztán annyi...jön a következő készlet és kopp...akkor meg már fél karjúkat odaadnák egy olyan fiúért akit semmibe vettek mikor még ők voltak a piedesztán
2013. nov. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!