Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire megyek a szépségemmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire megyek a szépségemmel, ha senkinek sem kellek igazán?

Figyelt kérdés
így meg úgy mindenki dícsér, de ha komolyra terelődik a szó, minden fiú lelép vagy megfutamodik... így soha sem lesz senkim :D 20 leszek és még nem volt komoly kapcsolatom...
2011. dec. 26. 16:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Gyere. Nekem kellesz. És komolyak a szándékaim. :D
2011. dec. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Képet kérünk!:)
2011. dec. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
38%

Lehet, hogy csak megszólalásig vagy szép.

Az ilyen Nöktöl Én is rohanva menekülök.

2011. dec. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Macs1209 ***** válasza:

Mert tele van a világ nyúlbélákkal meg puhap*csökkel.

És legyél okos, ilyen típus ne is kelljen :)

2011. dec. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Na pont az ilyen kérdéseket feltevő lányokra vagyok mindig a legkíváncsibb. Küldj egy képet privátban, esküszöm, hogy csak én nézem meg, de akkor biztosra tudom mondani, hogy vajon tényleg te vagy-e túl jó hozzájuk, vagy sem.
2011. dec. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
44%
Lehet igaza van a négyes válaszolónak. Ez olyan mint az alma. Kívülről hiába szép, de mikor beleharapsz szétrohadt belsővel találkozol. Kiábrándító tud ez lenni, bármilyen szép is egy lány.
2011. dec. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem vagy szép. És még beképzelt is vagy.
2011. dec. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
bocsi, nem küldök képet, mert kitudja melyik ismerősöm jár pont ennél a kérdésnél...:) de segítek, Adriana Limához szoktak hasonlítani. (csak kék a szemem meg nem vagyok olyan csokibarna).
2011. dec. 26. 16:13
 9/29 A kérdező kommentje:
Egyetemre járok, szűz vagyok... eddig csak olyan fiúk voltak akiknek csak arra kellettem... mikor meg én próbálkozok, sohasem jön össze. Nem tudom mitől rohadna a belsőm..
2011. dec. 26. 16:14
 10/29 anonim ***** válasza:
Nah baba gyere beszélgessünk. Ha Adriana Limához hasonlítasz akkor kíváncsi vagyok mi lapul ott belül.
2011. dec. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!