Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megimsersz egy nőt, és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megimsersz egy nőt, és az kétszer is azt mondja fél éven belül, hogy kedvel, de inkább távol maradna tőled, mit gondolnál? És ezek után, ha a férfi még mindig keres, azt tekinthetem úgy, hogy jelentek neki valamit?

Figyelt kérdés

Még mielőtt lehordtok, elmondom az okot.


Pár hónapja ismertem meg, elég sok már, de hiába közeledik szépen , lassan, nem hívott még soha randira pl. De mégis szereti a társaságomat. Én szépen megszerettem és gondoltam véget vetek a szenvedésemnek, kétszer kértem arra, hogy inkább ne keressük egymást. És mégis keressük.


Van ennek jelentősége szerintetek?


2011. dec. 14. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
van.gyáva.lépj te
2011. dec. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elmontam mit jelent nekem, persze nem úgy, hogy SZERETLEK, csak hogy sokat jelent. És pont ezért kértem, hogy talán ne keressen, jobb lenne nekem, mint a közelében.
2011. dec. 14. 13:02
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát, ha ezt nem érti..... nem tudom mit tehetnék még?!


Úgy gondolod kölcsönös, csak gyáva? Nem vagyok neki vadidegen, hogy féljen tőlem.

2011. dec. 14. 13:03
 4/11 anonim ***** válasza:
első vagyok. Igen szerintem kölcsönös. De vannak pasik akik még akkor sem lépnek,ha tudják (de inkább sejtik), hogy tetszenek a másiknak. Talán sokat csalódott, sok visszautasítást kapott. Főleg így,hogy azt mondtad ne keressen. Tehát ebből gondolhatja azt hogy valamiért neked ő mégsem tetszik. Hívd el te valahova és akkor majd meglátjátok mi lesz. Persze nem úgy,hogy "eljönnél velem egy randira?" hanem csak hívd el egy kávéra,teára beszélgetni kettesben.
2011. dec. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja és nem tőled fél,hanem a visszautasítástól.
2011. dec. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Értem mire gondolsz.


Hm..érdekes. Pedig a szája nagy alapvetően , nem egy csendes nyuszi alkat.

2011. dec. 14. 13:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg elég furi. De szerintem tényleg csak sok visszautasítást kapott. Vagy esetleg még az lehet,hogy kedvel,mint barát,így nem akar randizni. De ennek szerintem kicsi az esélye. Na elhívod valahova?:) Kíváncsi lennék a fejleményekre..
2011. dec. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ha barátként kedvel, rég veszett ügy. :(


Azt én is tudom, hogy kedvel, hiszen ha nem így lenne, nem beszélgetne velem, nem hívna fel és bizony jó ideje már, hosszú hónapok óta már.


De nem mindegy hogy hogyan kedvel. Látod elmondtam, hogy én hogyan kedvelem őt, léphetett volna rá, nme tette. Magyarul ő max barátként kedvel, ezért nem kérem , hogy találkozzunk. Nincs miről beszélni sajnos. :(

2011. dec. 14. 13:42
 9/11 anonim ***** válasza:
Sztem ebből nem is következtethet másra, mint h nem tetszik neked.
2011. dec. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hogy nem tetszik nekem? De hát bene volt, hogy nagyon fontos nekem, ne viccelj már!!


Én értettem volna, nem kérdés a mondanivalója!

2011. dec. 14. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!