Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bizonytalan szűz lány vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonytalan szűz lány vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok 5 hónapja járok a pasimmal és ö már nagyon utal rá h szeretkezne velem de még szűz vagyok és kicsit bizonytalan vagyok és félek. mit tegyek??
2011. jún. 25. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
ne tedd. ha bizonytalan vagy akk ne. csak azért h neki jobb legyen....mond neki h még nem állsz készen erre.
2011. jún. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tudja, hogy még szűz vagy? Ha igen, akkor hidd el, óvatos lesz és körültekintő. Ha nem tudja, akkor mondd el neki!

Hány éves a barátod?

2011. jún. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha a párod miatt vagy bizonytalan, akkor ne tedd. Ha csak magától a szextől félsz, de amúgy a sráchoz szívesen kerülnél közelebb, akkor kezdjetek hozzá szép finoman :) én még nem hallottam olyat, hogy valakinek rossz lett volna, ha szerelemből veszítette el és a srác figyelmes volt.
2011. jún. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
19 és tudja
2011. jún. 25. 20:13
 5/9 anonim ***** válasza:
srác gondolom nem gondolatolvasó. szval mond neki h még nem akarod. ha szeret akk nem fogja a témát piszkálni....
2011. jún. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
szextől
2011. jún. 25. 20:14
 7/9 A kérdező kommentje:

az 1. választ a 20:06

ésa 2. választ 20:12

2011. jún. 25. 20:17
 8/9 anonim ***** válasza:

csak akkor tedd meg, ha biztosan tudod, hogy szeretnéd.

ha Te vágysz rá, nem csak a fiú kedvéért mész bele.

ha szeret téged, és ezt érzed, akkor bízz benne. vigyázni fog rád. de ha nem bízol meg a srácban, akkor nincs értelme a dolognak. természetes hogy félsz, de ne aggódj: nincs mitől tartanod :) az életben nem ez az, amitől tartani kell:))

2011. jún. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én azt mondom neked hogyha tényleg szereted őt akkor vele veszitsd el.. Mert ha esetleg ugyadódik hogy szakítotok majd hónapok múlva elveszted mással, az nem olyan hidd el..:S

Én úgy vagyok vele hogy nem az számít hány éves vagy, és az se hogy mennyire komoly a kapcsolat, csak az számít hogy tényleg őszintén szereted-e de abba viszont biztosnak kell lenned. Ha az vagy, akár mi is történik utána, nem fogod megbánni!:)

18/L

2011. jún. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!