Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik az egészségtelenebb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az egészségtelenebb?

Figyelt kérdés

Egyik kedves ismerősömmel beszélgetek épp és felmerült a kérdés, hogy melyik az egészségtelenebb? Ha a lány melltartóban alszik vagy ha anélkül. És föleg miért egészségtelenebb?


20/F



2011. dec. 29. 00:27
 1/9 anonim ***** válasza:
melltartóban aludni egészségtelen. kell hogy szellőzzőn, szabadon mozoghasson, jobb legyen a vérkeringés. Ez kb olyan, hogy melyik az egészségtelenebb cipőben, vagy anélkül aludni.
2011. dec. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha éjjel nappal melltartóban vannak a lányok, akkor bizony egy idő után elveszíthetik a tartásukat azok a szééép kerek dinnyék vagy golf labdák, na persze a másik véglet sem a legszebb eredményeket hozza xD
2011. dec. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlen egészségtelen. Viszont a melltartó nyom. Egy csomó lány nem is hordja otthon, amikor a barátjával, barátnőivel van, vagy éppen egyedül... A póló pont elég. És alvás közben is lényegesen pozitívabb. Én sem aludnék úszósapkában, meg feszülős fecskében.
2011. dec. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én igazából arra gondoltam, hogy melltartó nélkül azért károsabb mert elernyedhetnek a mellek és "lógóssá" válhatnak... ennek van valóságalapja?
2011. dec. 29. 00:31
 5/9 anonim ***** válasza:

van valóság alapja, hosszú évek tapasztalata mondatja ezt velem

12f

2011. dec. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

00.32

Ez kib.aszott szar volt...:D

2011. dec. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
köszi mindent bele adtam :D 12f (na jó 24F xD)
2011. dec. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a melltartó rohadtkényelmetlen, én nem is bírnék benne aludni, de néha viselni sem bírom...hogyha csak otthon vagyok, vagy a páromnál, akkor is leveszem...mivel alapvetően kicsik a melleim, ezért nem hinném, h jelentősége van ennek, inkább azoknál lehet gond, akiket jó nagy dinnyékkel áldott meg a sors, és a melltartónak valóban tartó funkciója van, hiszen a súlyuk egyébként lefelé húzza őket...ebben az esetben tényleg lógós lehet később, de egy átlagos vagy pici cici szerintem nincs kitéve akkora tehernek melltartó nélkül, hogy annak látható eredménye legyen


22/L

2011. dec. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

melltartóval vagy sem...


egy idő után minden nő melle lógni fog (35évesen már kb..)

2011. dec. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!