Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Mai fiatal 17-22 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Mai fiatal 17-22 éves lányoknak milyen a férfi ideál?

Figyelt kérdés
Kicsit megvagyok lepődve hogy a velem egykorú lányok nagyon figyelembe se vesznek, pedig elég férfias vagyok. 190 cm, 100 kiló, izmos, arányos test, rövid haj,barna szem, férfias arc, viszont a 26-30+ - os nők állandóan bámulnak , mosolyognak...
2011. dec. 29. 09:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ha van vér a pucádban, belinkelsz egy képet. Egy 40-50 komment biztos érkezik majd nemmel-korral. KIderül az igazság.
2011. dec. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én 22 éves vagyok. Nincs férfi ideálom, ha meglátok egy pasit vagy tetszik, vagy sem.

A barátom egyébként 191 cm magas és elég vékonyka úgy 87 kg szóval szedhetne még magára.Barna hajú, barna szemű szintén férfias arcú és nekem baromira tetszik :)

A 17 éves lányokat meg kerüld el, ők még nem érettek egy normális pasira. Nekik a lenyalt hajú, gatyájukat a térdükön hordó fiúcskák tetszenek :)

2011. dec. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

2.!

Én cáfolom ezt az elképzelést a 17 éves lányokrol.(igaz a többsége olyan,de akadnak érdekességek és meglepödnél,hogy egy-kettö érttebb,mint a pl én korosztályom.)

22/F

2011. dec. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ÉN vagyok a férfiideáljuk!
2011. dec. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Ha a 26-30+ nők bámulnak menj és dugd meg őket. Hidd el jómuli lesz
2011. dec. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
idealis pasi lennel szamomra is, de az a helyzet, hogy a lanyok hamarabb kezdenek el felnotte es erett gondolkodasuva valni, szoval normalis, hogy en pl. 19 evesen, egy pl. 22 eves pasival kezdek ki, akivel agyilag mar egy szinten vagyunk. Persze most nem sertegetni akartam a sracokat, de ez tudomanyosan bizonyitott teny...persze azert kivetelek mindig akadnak.
2011. dec. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

[link]


pláne ha még főz is! *-*

2011. dec. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez a lányok hamarabb érnek akkora egy kamu duma.

Tudományosan bizonyított? Érdekelne erről egy forrás. Azért, mert 11 éves korukban el kezd nőni a mellük és felsőbb rendűnek érzik magukat, még nem érnek előbb.

Pl. a legtöbb fiú előbb ismerkedik meg a saját testével (maszturbálás), mint a lányok. Amúgy szerintem teljesen egyéni kérdés, hogy ki mikor lesz "érett".


Kérdezőnek: szerintem semelyik korosztálynak nincs külön ideálja. Ez is teljesen egyén függő.

2011. dec. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
lényegtelen, lehetsz te kedves, bunkó, izmos, gizda, dagadt, sovány, jóképű, ronda, 180cm magas, 150cm magas... MINDIG van valami ami miatt nem lesz esélyed!!! Hiába sportolok, hiába van formás testem, cuki arcom(ezt mondják), átlagnál(nagyon alacsony) kiemelkedőbb teljesítményem bármiben, hiába van jó humorom, hiába tudok szeretni, de néha még beleférően bunkó lenni(cinkelődés...) egyszerűen nem találok olyan csajt akinek megtudnék felelni... mindig olyant találok akivel elég rendesen mellétrafálok és ezek igencsak elveszik a kedvem attól h nyissak feléjük...
2011. dec. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nem azért mondom, de szerintem egyáltalán nem azon múlik valakinek az érettsége, hogy mikor ismerkedik meg a testével. Biztos lesz olyan lány aki szívesen megismerkedne veled. De én pl: az én korosztályom- beli fiúk többségéről gondolom,(legalább is eddig úgy tapasztaltam, mert eddig nem találtam meg az arany középuat) hogy agyilag nincsenek megérve egy komoly kapcsolatra. Mondjuk elég sokan vannak olyan lányok akik szintén komolytalanok. 15/L
2012. jan. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!