Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaza van-e a barátnőmnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van-e a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
A barátnőm szerint nekem férfi létemre "hájas combom" van, én meg azt mondom, nem hájas, csak ízlésesen telt. Szerinte a vékony, hosszú combú fiúk az igazán szépek. Igaza van neki szerintetek? Tényleg azok a férficombok jönnek be a lányoknak, amelyek hosszúk és nem annyira húsosak? Az már olyan nagy baj, ha egy picit telt a combom?
2009. máj. 20. 23:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Szia! Szerintem ha ilyenen van kiakadva akkor nem is szeret igazán. Ha szeretünk valakit, úgy szeretjük ahogy van! Én biztosan nem kötnék soha bele a barátomba ha meghízna vagy pocakja lenne, csak azért,m ert a kockás has a szexi... És ő sem kritizál engem vagy hasonlítgat más csajokkal, mert nem vagyok vékony. Meg miylen már az, hogy " Szerinte vékony, hosszú combú fiúk az igazán szépek"? Miért nem kérdezted meg tőle, hogy akkor miért Veled van és miért nem egy vékony hosszú combúval?! Megmondanám neki, hogy ha nem tetszik, lehet máshoz menni!

Linda/22

2009. máj. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Minden ember különböző... Neki az tetszik, másnak más.
2009. máj. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Öszintén szólva én most hallom először ezt a problémát XD Szóval nem hinném hogy gyakran ebből csinálnának problémát a csajok.... azaz tök mindegy... ha illik az emberhez
2009. máj. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Igaz az, hogy mindenkinek más tetszik, de akkor miért nem jár olyan pasival? Miért kell a barátját piszkálni ezzel?...

első voltam

2009. máj. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Jólesik, hogy te is így gondolod, de ő azt mondta, az előző két barátja hosszú combú volt, ezért ő inkább az ilyen combokhoz szokott hozzá, az enyémet kicsit vaskosnak tartja, pedig nem is vaskos (az apáméhoz vagy a bátyáméhoz képest pláne nem, az övék tényleg vaskos), csak éppen nem vékony, hanem telt.
2009. máj. 21. 00:02
 6/17 anonim ***** válasza:
60%

Sztem a barátnőd nem is szeret, hogy ha iylenekre panaszkodik. Amúgy még sohasem halottam és nekem sem fordult még meg a fejemben, de még sohasem hallottam azt hogy valaki egy pasi combját nézné meg. Meg sztem nem is számít az hogy kinek milyen a lába, hanem milyen a személyisége.Meg persze a legfontosabb az egymás iránt érzett szerelem. Hány éves a barátnőd???

Neked van igazad!( pedig ilyet ritkán mondok egy férfinak :D)

2009. máj. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%

Már nem is a nők lábának kell szépnek lennie?

Ez nekem új, fel kell dolgoznom, hogy mióta számít egy férfi combja a "szépségéhez".

Nekem kifejezetten vastag a combom, 10 éve kosarazok, és megedződött. De soha nem hallottam ilyet egy nőtöl sem.

-ReapeR-23/F

2009. máj. 21. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt hasonló barátnőm. Lehet, hogy szeret, csak szeret piszkálódni. Az ilyen azt akarja kiprovokálni, hogy üss az asztalra és játszd az alfahímet. Ha meg akarod tartani, akkor állj ki magadért határozottan, ilyen apróságokban is.
2009. máj. 21. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
husiké a világ..yeee ;p
2009. máj. 21. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

Egyezz meg vele, hogy segitesz neki egy vékonylábú pasit szerezni, de ő meg bemutat egy tőle még szebb nőnek! Aki még tőle is jobban tetszik neked!

De arra figyelj, hogy először ő kezdje a bemutatást!

2009. máj. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!