Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaza van a barátnőmnek? 26F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a barátnőmnek? 26F

Figyelt kérdés
Már fél éve együtt vagyok a barátnőmmel(24),200 km-re lakunk egymástól,de a hétvégéket mindig együtt töltjük.Én a fővárosban dolgozom,jó munkám van egy multinál,ő vidéki,jelenleg nem dolgozik.Szeretnénk összeköltözni,de ő azt mondja,hogy mindenképpen én menjek.Azt szokta felhozni egyedüli ellenérvként,hogy nem szereti Pestet.Én ezt megértem,és mondtam is neki,hogy én sem szeretnék itt lakni mindig,csak 4-5 évre tervezek,hogy teremtsek egy kis alapot magamnak és tapasztalatot szerezzek.Egyszer szóba hozta,hogy ő is jöhetne(de én sosem kértem erre),mert mondta,h könnyen találna állást Pesten is,és semmi sem köti oda,ahol most lakik,én viszont nem hiszem,hogy tudnék hasonló jó munkát találni ott.Mikor mondtam,hogy én nagyon örülnék,ha jönne,ő kiakadt rám,és mondta,hogy egy kapcsolatban egy nőnek nem kell erőfeszítést tennie,az a férfi dolga,és mekkora bunkó vagyok.Ti,hogy látjátok?
2011. ápr. 6. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
már ne haragudj de akkor mi a dolga egy nőnek kapcsolatban?
2011. ápr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

vagy az csak a férfinak van?

Mi meg legyünk hálásak hogy mindent megtehetünk a nőkért cserébe meg semmi?


ilyen nőt én elég hamar lekoptatnék, találjon magának másik balekot.

2011. ápr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
H te mekkora egy luuuzer vagy!
2011. ápr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem meg,hogy neki mi a dolga,de nem is nagyon érdekel ilyen kijelentés után.Egyébként egyáltalán nem érdekli a pénz pl,neki tényleg mindene megvan,szülei nagyon jól állnak anyagilag,szerintem ez is lehet a baj,ő nem nagyon küzdött még semmiért.
2011. ápr. 6. 19:03
 5/11 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben az észérvek egyértelműen amellett vannak ő költözzön, de személyiségtől függően ez lehet neki nehezebb. Próbáljátok ki, hogy mindketten felírjátok egy papírra, a mellette-ellene szóló érveket, utána összeegyeztetitek. Még se annyira direkt, és látja a másik azt is, hogy nem fekete vagy fehér a dolog. De tény, a barátnőd kicsit felkapta feleslegesen a vizet...
2011. ápr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Annyira tudtam.

Tipikus elkényeztetett leányzó.


És megmondtad neki hogy márpedig ez nem oké és te nem hagyod ott a jó állásod ha tetszik ha nem?

2011. ápr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a lánnak hiányoznának a szerettei de egyéptként ezen kivül mindenben igazad van.
2011. ápr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát, az én barátnőmmel is távkapcsolatban vagyunk, lassan 10 hónapja hogy tart a kapcsolat nagyon szeretjük egymást, és tervezzük a közös jövőnket mert nagyon sok a közös bennünk és mind2 en úgy véljük 1 üt leélhetjük az életünk :) Csak az a baj hogy én pesti vagy ő meg 200 km re lakik tőlem szintén. Kérdeztem hogy középsuliba nem akar e ide járni majd, vagy akármi mert pesten vannak olyan sulik ahol egész magas szintű az oktatás és utánna biztos tud valahol állást taláni mert annyi van itt mint a ..) Viszont ő nem szereti pestet, és engem is azzal győzköd hogy ha majd elvégeztem a sulit összeköltözhetünk. és majd levelezőn elvégzem a mérnöki kart. Csak én félek hogy abban a városban nem lenne akkora esélyem munkát találni mint pesten. Vagy ha lenne akkor jóval kevesebb fizetéssel. Elektro-mérnöknek tanulok. A barátnőm szegedi. Ő közgazdásznak tanul. Igaz én sem szeretnék itt maradni tovább de viszont egy alapot ahogy te is mondtad mindenféleképpen meg kell teremteni, mivel könnyebb a munkaszerzési lehetőség itt mint ott szerintem ezen a téren.

15/F

2011. ápr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hm, hát érdekes kijelentés, hogy egy nőnek nem kell erőfeszítést tenni egy kapcsolatban. Szerény véleményem szerint igenis kell mind2 félnek, hiszen kettőn áll a vásár. (Vajon mindenben megvan az elképzelése a felosztásról? Minden nap főz majd, takarít... ez meg a nő dolga, nem? A férfi meg csak feszítse az erejét... :)

Nekem így, első körben ez nem is tűnik olyan marha nagy áldozatnak, hiszen nem dolgozik. Ezek szerint nem is tud ebbe igazán belegondolni, hogy munkát szerezni nem olyan egyszerű. Jót meg aztán végképp nem...

Ha fordítva lenne a helyzet, akkor érthető lenne, hogy annyira ragaszkodik ahhoz, hogy te menj.

Tehát nekem a te gondolatmeneted sokkal racionálisabbnak tűnik.

25/L

2011. ápr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta szülei felől jönne,mert nem túl rózsás a családi helyzet,elváltak a szülei,és csak paszzolják le egymáshoz szegényt,hol itt,hol ott lakik.Nem szembesítettem vele,hogy költözzön,mert így is eléggé felkapta a vizet,hogy csak említve lett.Kicsit még puhítom:),nem vágok a közepébe.
2011. ápr. 6. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!