Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaza van a barátnőmnek? 26F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a barátnőmnek? 26F

Figyelt kérdés
A barátnőmet(24) zavarja,hogy nem volt sok barátnőm és nem buliztam sokat(átlagos szinten volt mindkettő).Ő nagyon sokat bulizott régebben és sok barátja is volt,és szerinte ez kellett ahhoz,hogy később ne akarjon bulizni,pasizni.Engem viszont éppen az zavar,hogy tényleg sok mindent bevállalt előttem,és nem tudom,hogy hosszútávon nem akar-e megint pörögni,pasizni.Nem tudom mennyire vehetek komolyan egy ilyen lányt,aki tényleg megcsinált sok mindent korábban.Szerintem hülyeség,hogy ki kell "élned" magad előszőr,csak akkor tudod komolyan venni a párodat(ő szokta mondani).Nektek kellene olyan lány/pasi,akinek előttetek már nagyon sok kapcsolata volt(tartós,rövid,1 éjszakás is)?
2011. ápr. 2. 17:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Hülyeséget mond. Ne bízz olyanban, aki 1 hétig vérzik, és nem döglik meg.
2011. ápr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
de bizony van benne vmi, jól mondja abnőd sztem!
2011. ápr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azt értékelném egy fiúban, ha nem bulizna és nem lenne ilyen kiélt életű:S. MOndjuk mennyi a garancia arra, hogy megun? Ugyanannyi, mintha kiélte volna magát. Egy jól működő kapcsolatban (jóesetben!!) sosem unják meg egymást a felek. De persze manapság ez már gyakoribb..

Szerintem az a fontos, hogy olyat találj magad mellé akiben megtudsz bízni. A barátnődben is megbízhatsz, mert azt írtad már kiélte magát. De hogy neked ilyeneket mond...Szerintem lehet csak aggódik, hogy megfogod unni. Mint ahogy fentebb is írtam. Inkább csináljatok együtt programokat, legyetek együtt élvezzétek a perceket!

2011. ápr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te sem véletlenül nevezed őt a "barátnőm"-nek.
2011. ápr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy önvallomas volt a baratnöd reszeröl.

Egyszerüen fel attol, hogy Te is szemet kapsz majd valamikor az olyan Nökhöz, mint amilyen Ö is volt.

2011. ápr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ez hülyeség. van akinek ki kell élnie magát, van akinek nem. én 14 évesen elmentem 5x bulizni, és az egész életemre kb elég is lesz szerintem. Smároltam 2 pasival és kész. Én nagyon nehezen nyelném le ha a barátom már sok lánnyal lett volna :S a szex nem egy olyan dolog amit kilóra mérnek.
2011. ápr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd egyszerűen a mai divatmaszlagot hangoztatja, nem kell komolyan venni. A rossz hír viszont az, ha ilyen különböző az értékrendetek, szerintem nem lesz tartós a dolog. Én nő vagyok, és inkább az olyan pasik felé orientálódok mint te, a mindenkit megfektet típus, és a sok nője volt már nem jön be, az én szemléletemmel ez teljesen ellentétes.
2011. ápr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, értem a barátnődet valamilyen szinten. Én többre becsülöm az olyan fiúkat, akik nem buliznak, nem isznak, és nem volt sok barátnőjük- csak szerelemből voltak együtt valakivel. A barátom is ilyen- egy komoly kapcsolata volt előttem. Én nagyon örülök neki, hogy ilyen életet él, és egyébként én is. De ettől még bennem van a félelem, hogy még csak 22 éves, nem bulizott, nem csajozott soha, nem "élte ki" magát, és mi lesz, ha 27 évesen jön rá, hogy ez hiányzik neki, mikor 10 éve leszünk együtt és már családot szeretné(n)k? Mindig is közös jövőt terveztünk, tudom, hogy nem kíván más lányokat kipróbálni, de attól még félek ettől, még úgy is, hogy én is hasonlóan vagyok. Mikor egyetemre jöttünk, felajánlottam a barátomnak, hogy akkor mondja, hogy szeretne még "élni", és bulizzon-csajozzon, és jöjjön vissza hozzám, ha kiélte magát. Kiröhögött, hogy nem gondolhatom ezt komolyan, hiszen tudnom kéne, hogy Ő engem akar egy életre. :)

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy még én is, aki szintén sose buliztam- pasiztam, és nem is vágytam rá, félek tőle, ha a barátomra rájön a csajozhatnék x év múlva. Így nem csodálkozok, hogy a Te barátnőd, aki átélte azt az érzést, hogy milyen, mikor bulizni-pasizni kíván, még jobban fél tőle, hogy mi lesz, ha Rád is Rádjön ez a dolog. Lehet, hogy neki kellett ez ahhoz, hogy komolyan tudjon venni Téged, Neked meg nem kell. Nem vagyunk egyformák. Szerintem egy idő után majd elfogadja a helyzetet, és Te is fogadd el. Ha szeretitek egymást, nem hiszem, hogy ebből hosszú távon gond lesz. :)

20L

2011. ápr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
A barátom se sorolható azok közé, akik kiélték magukat, sem én. 2,5 éve vagyunk együtt. Előtte 3 éves kapcsolatomnak lett vége, kettő között fél év szabadságom volt. (nem korlátoz a barátom, félreértés ne essék)... De pár hónapja jött rám, h élnék.....
2011. ápr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy valaki megbizható legyen nem kell fűvel-fával megdugatnia magát előbb. Hülyeség. Csak igy van mivel takarózni, hogy miért viselkedett ribanc módjára. Kutyából nem lesz szalonna. Nekem is volt ilyen barátnőm,a kapcsolat alatt mindenféle pasik után járkált, nekem meg olvadozott, hogy mennyire szeret. Sokat ne várj a csajtól, ha jót akarsz magadnak...
2011. ápr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!