Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaza van a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

A történet annyi, hogy én nem vagyok ilyen bulizós típus, nem iszom meg ilyenek. Viszont a barátnőm szerint kéne. Buliznom is, meg innom is egy keveset, mert az feldobja a hangulatot. Én viszont nem akarok. Nem azért, mert annyira rossznak tartanám, vagy lenézném aki bulizik meg piál, hanem egyszerűen... nehéz elmagyaráznom, de nem vonz és kész. A barátnőm nem járkált eddig bulikba, de aztmondja szeretne, mert "fiatalok vagyunk és élvezni kell az életet" stb. Viszont nekem a bulizás nem jelent semmit, mert mint fentebb megpróbáltam már kifejteni: nem vonz, nem érdekel, én ilyen vagyok.

19F


2010. dec. 26. 15:39
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja, és nem, nem vagyok szentfazék, se stréber.
2010. dec. 26. 15:40
 2/19 sasna ***** válasza:
pedig néha nem árt emberek közé menni.. vagy otthon akarsz ülni egész nap? én se vok vmi nagy bulizós, de besokalltam, amikor a barátom szó szerint, sehova nem akart menni, csak otthon ülni és szexelni..
2010. dec. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Attól még, hogy nem vagyok bulizós típus még nem jelenti, hogy egész nap itthon akarnék ülni.
2010. dec. 26. 15:41
 4/19 anonim ***** válasza:

lehet bulizni jó társasággal alkohol nélkül is.

ki kell mozdulni, nem szabad csak otthon ülni :)

2010. dec. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem illetek össze(szerintem). Ez a dolog úgyis ki fog ütközni a kapcsolatotokban.
2010. dec. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
19 évesen annyiféle helyre lehet menni szórakozni, emberek közé járni. Én sem iszok, de ez sosem volt probléma. Szerintem az alkoholban nincs igaza, de abban, hogy néha kimozdulhatnátok, nos ha neki erre igénye van, akkor azért érdemes megfontolni :)
2010. dec. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De mondom, hogy nem arról van szó, hogy itthon ülünk. Velem el lehet menni moziba, színházba, kiállításra, múzeumba, kirándulni, sétálni valamerre és még rengeteg dolgot. Vagy ezek már nagyon nyálas dolgok, és nincs a mai világban igény rá?
2010. dec. 26. 15:49
 8/19 szamóca. ***** válasza:
hát a buli nekem is hiányozna abban igazat adok neki. hai nni nem akarsz hát ne igyál.
2010. dec. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
az én barátom sem szeret különösen inni vagy bulizni és hidd el nagyon lehangoló amikor miatta nem tudok bulizni menni mert ugye egyedül nem enged
2010. dec. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
en megertelek.....szerintem dobd a csajt.ugyse fogtok egyutt maradni. ismerem az ilyen ri...ban...cokat!!!(28/no)
2010. dec. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!