Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság nő és férfi között?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság nő és férfi között?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a legjobb barátom nemrég bevallotta, hogy hiába volt elég régóta barátnője, belém volt szerelmes és emiatt szakított vele.

Bennem meg egy világ dőlt össze, és nagyon meg vagyok ijedve, mert - igen, talán borzasztóan naiv vagyok -, de azt hittem vele talán működhet a barátság, mert ők már korábban összejöttek, amikor mi összeismerkedtünk, és ahogy lassan barátok, majd legjobb barátok lettünk, végig rengeteget mesélt róla, stb, úgy látszott, hogy 100%-ban őt szereti.

És most, hogy bevallotta, nem tudom, mit tehetnék. Megmondtam neki őszintén, hogy én csak barátként tudok rá tekinteni, mert nem szeretném őt álltatni, megjátszani meg nem tudom magam. Erre visszament a korábbi barátnőjéhez.


Azóta megbeszéltük, és azt mondta, hogy barátként mindenképp szüksége van rám, mert nekem mondott el rengeteg mindent, velem tudta megbeszélni, stb. De most viszont azt érzem, hogy kezd tőlem eltávolodni. Nagyon,nagyon félek, hogy elveszítem őt, mert nekem ő az egyedüli ilyen barátom, akivel mindent megosztottam, és nekem sincs egy könnyű életem, és ha őt elveszítem, akkor nem tudom mi lesz, de természetesen azt sem akarom, hogy ő meg szenvedjen, így ha muszáj, elengedem.


De mégis, szerintetek mit tehetnék most? :(

23L


2011. dec. 29. 16:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
végig sem olvastam a kis regényt, bocsi. szerintem nincs barátság nő és férfi között, nekem is mondta már lány, hogy maradjunk inkább csak barátok. az egyik fél mindig többet akar.
2011. dec. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
de vaaaan!!!!!!
2011. dec. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem baj, azért köszi a választ!
2011. dec. 29. 16:24
 4/12 anonim ***** válasza:

1 nincs barátság nő és férfi között, ha van is csak ideig, óráig! A kérdésedre a válaszom hosszasan beszélgess el vele beszéljetek át vele mindent! Hallgatások meg egymást ! És beszélj szívedből, mond el neki, hogy barátilag neked mit jelent :D És

idő kell neki is meg neked is! Türelem és az idő segít neked :D


19f

2011. dec. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem van fiú és lány között barátság de csak egy ideig!Az én legjobb barátom fiú. Mondjuk mi nem barátoknak indultunk, de a randikon nem lépett egyikőnk sem, így hát kijelentettük, hogy barátok leszünk. De nem tudom, hogy mi lenne velem nélküle!

18/L

2011. dec. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én jártam egy fiúval, aztán hetekig nem szólt hozzám, stb, aztán hónapok múlva már szinte barátok lettünk, nagyon sok mindent megbeszéltünk amit a kapcsolatunkban nem tettünk, de aztán az egyikőnk megint többet akart, aztán a másikunk, aztán.... és már több mint két éve ez az őrlődés megy, nem éri meg, én is már mást, akarok, remélem ő is. De néhány napja is felhívott és amikor megkérdeztem, hogy miért akkor csak annyit mondott, hogy csak úgy, ez így nem működik, sajnos. Be kell szüntetni az érintkezést végleg.. :/
2011. dec. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 BlackSword ***** válasza:

A férfi nő barátság ugyanolyan, mint az indián síugró... Nem mondom, hogy nincs, de nagyon nehéz elképzelni...


De most komolyan... Talán az egyik fél -általában a nők- azt hiszik csak barátság, de a másik fél bizony többet akar, csak nem akarja elrontani a fennálló helyzetet...

2011. dec. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nincs barátság férfi és nő között. Aki szerint van az lány mert ő elhiszi hogy x y csak a barátja akar maradni és semmi több :D.
2011. dec. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
csak olyan lány barátom van, aki legalább 150km -nél távolabb lakik, a közelebbiekkel mindig megszakadt a barátság... ez van...
2011. dec. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
NINCS
2011. dec. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!