Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek is ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek is ciki ez a szempár?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok.

Tudom, hogy szép a hosszú szempilla. De az ennyire hosszú már nem túlzás???

Azt is tudom, hogy tunya a tekintetem. De korán reggel fotóztam ébredés után.

Szeretem ezek a pillák már nagyon nőiesek. Fodrász vagy valami kozmetikus meg tudná faragni normálisra?


[link]


2011. dec. 29. 19:41
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
olyanra büszkének lenni, amiről nem tehetsz, nem túl szép dolog. viszont olyan dolgokra, amiért tettél valamit már, lehetsz büszke.
2012. jan. 1. 21:12
 22/26 A kérdező kommentje:
olyan dolgokra büszkének lenni, amiért nem tettél semmit, nem túl szép dolog, viszont egy olyan dologra, amiért küzdöttél, legyél büszke.
2012. jan. 1. 21:15
 23/26 anonim válasza:

Ha már nem tehetsz rolla ,mit tegyél ? Sirjál vagy örülj?vagy fennál az a lehetőség is ,hogy nem foglalkozzol vele. De téged ez érdekel és foglalkoztat hisz kiirtad ezt a kérdést és véleményeket várasz

De tulajdonképpen mit vársz töllünk? Akár pozitiv akár negativ véleményt kapsz, mit tudsz tenni? Levágsz belölle? lerővidited? kiszedeted?

Mindenképp nincs hosszútávú megoldás erre.

2012. jan. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
jesszusom, szerintem semmi baj nincs vele, de komolyan, nem tudom mit aggódsz. ez még nem nőies, tök normi.:D
2012. jan. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
23 nagyon igazad van!
2012. jan. 2. 21:22
 26/26 anonim ***** válasza:

Jézusom! Ez gyönyörűűűűű!!!! beleszerettem a szemeidbe!!! ne csinálj semmit a szempilláiddal!!!

19/L

2012. jan. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!