Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az h amikor neten beszélgetek emberekkel, azt mondják szép vagyok, de élőbe senki nem mond ilyet?

Figyelt kérdés

Pedig nem photoshoppolom a képeimet se :O és fotogén meg tutira nem vagyok. veletek is így van?

15L


2011. dec. 29. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt neked kéne tudnod...

de itt van pár lehetőség:


- fotogén vagy.

- rossz minőségű fotókat teszel fel, amin semmi sem látszik.

- a képeiden pózolsz, kacsaszájad van, és menő rucikban vagy, míg élőben sokkal gátlásosabb vagy.

- neten könnyebb hazudni mint élőben.

- élőben nem szokták mondogatni hogy húdeszép vagy, csak ha tényleg annyira szép vagy, hogy azt külön meg kell említeni.

2011. dec. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Élőben félénkebb az ember, nehezebben mond ki egy-egy bókot.
2011. dec. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát az tényleg gáz ha valaki képen tök jól néz ki meg minden aztán meg élőbe nem is úgy néz ki ezért csinálj olyan képet ahogy élőben is kinézel
2011. dec. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ahham :) köszönöm,így már értem :D
2011. dec. 29. 21:40
 5/9 anonim ***** válasza:

képen hozzá jön a fantázia :D meg tényleg könnyebben bókol az ember a neten... rossz szokás. Viszont most már kíváncsi vagyok kinek van igaza, küldesz képet? :D


17/f

2011. dec. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
küldj képet
2011. dec. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja igen, küldj képet!


Amúgy azért lehet, mert a sok láma nem tud képről helyesen ítélni.

2011. dec. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jól áll neked a távolság.
2011. dec. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Velem is így van.:) Szerintem normális..igazuk van az előttem szólóknak: képeknél könnyű bókolni, viszont élőben..khmm..:)

15/L

2011. dec. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!