Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám feldolgozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám feldolgozni?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja észrevettem hogy a szomszédomba lakó középkoru 3 gyerekes apa a szobám ablakán kukkol.Az ablakon mindig levan húzva a redönyöm és azt széthúzta,ugy nézett be.Én borzasztóan gátlásos vagyok és undorodom a tudattól hogy ez az ember esetleg többször is megcsinálta ezt,és láthatta mikor pl a barátommal voltam vagy öltöztem stb. Anyukám szerint ez egyszeri esett volt,remélem igaza van.Tudom hogy sokan nem értik min vagyok ugy kiakadva,de tényleg nagyon sziven ütött.
2009. máj. 21. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
hát feldolgozni nem tudom hogy, mivel engem sem érdekelne különösebben, de ha tenni akarsz ellene akkor esetleg ha van felesége vagy akármi annak szólj erről hátha "megneveli" kicsit, mivel gondolom hatóság vagy egyébhez nem akarsz fordulni, meg hát nincs is értelme...
2009. máj. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
tegyél a redőny elé egy függönyt!!
2009. máj. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!