Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan szép a szemem mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan szép a szemem mint Fenyő Miklósé. Komolyan gondolta volna a lány vagy csak pusztán azért mondta mert teljesen részeg volt?

Figyelt kérdés

Ma a buliban odajött hozzám egy csaj és meg akarta hívatni magát egy sörre, majd mondta, hogy hihetetlen milyen szép a szemem, olyan szép mint Fenyő Mikié.



Komolyan gondolta volna vagy csak azért hogy hívjam meg valamire? Vagy 2-3 percen keresztül folyamatosan a szememet bámulta


2012. jan. 1. 07:14
 1/9 anonim ***** válasza:
a részegség beszélt belőlle, de komolyan gondolta.
2012. jan. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a komolyság beszélt *belőle, de részegen gondolta.
2012. jan. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszönöm:) Tudom, hogy kissé be volt csiccsentve, de még most is nehezen jutok szóhoz egy ilyen bók után. Csak sajnos nem tudom hol tudom viszontlátni.


19/f

2012. jan. 1. 11:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy férfi is undorító részegen, nemhogy egy nő. Én pofán csaptam volna a söröskriglivel a ribit.
2012. jan. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem volt ribanc egyáltalán. én józan voltam ő kissé nem. ennyi
2012. jan. 1. 11:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Komolyan gondolta, csak kicsit be volt csiccsentve, ami persze természetes ilyenkor.. :)
2012. jan. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
sok bókot hallottam már szerte a világon, na de hogy ilyet... még mindig le vagyok sokkolva, persze örülök a bóknak nagyon
2012. jan. 1. 12:22
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha fenyő Mikihez hasonlít, akkor ez sértés.
2012. jan. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
most nem az a lényeg, hogy kihez, nem egyszerűen úgy csodálta mint ha nem is tudom. Jó érzés volt ezt hallani és egyben furcsa is.
2012. jan. 1. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!