Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik mennyire találják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik mennyire találják visszataszítónka, ha egy lány részeg? :D:$

Figyelt kérdés
tegnap este bulizni voltam és felhívott a barátom mikor már kicsit be voltam csípve :D:D ő józan volt.fél órát beszélgettünk kb. és a végén azt mondta hogy szexi mikor be vagyok csípve de hát akkoris.Szerintetek ez még elfogadható egy lánynál vagy inkább a visszataszító kategória?
2011. máj. 14. 06:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Épp annyira elfogadható egy lánynál,mint egy fiúnál.
2011. máj. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
A részegség még egy férfinél sem elfogadható. De ha egy nő az,sokkal undorítóbb.
2011. máj. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
az ,hogy valaki kicsit becsíp az ok ,de ha talaj részeg az undorító.Nem csak nőnél férfiaknál is.
2011. máj. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha spicces, és ettől jópofán viselkedik, akkor elfogadható. Ha annyira részeg, hogy nem tud magáról, esetleg összehányja magát vagy bepisil, az már nem.
2011. máj. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ha kicsit részeg akkor az nem gáz.

De ha okádik, vagy csak simán rosszul van, na az undorító tényleg.

Volt olyan lány, akivel alakulóban volt valami, de emiatt jegeltem.

2011. máj. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én nem tartom visszataszítónak, mert egy józan lány szóba se állna velem.
2011. máj. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 .Daniel. ***** válasza:
Mikor sokat iszol akkor olyan leszel mint egy állat. :D A férfiak a nőies nőkre buknak és nem az állatokra. Ha annyit iszol hogy jó legyen a kedved az nem gáz viszont ha nem tudsz megállni a lábadon legyél akármilyen jó nő nem kellenél.
2011. máj. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

Ugyan, ez hülyeség :)Én a feleségemet egy buliba ismertem meg, rosszul volt én meg gondoltam segítek fogni a haját meg ilyenek. 8 éve boldog házasok vagyunk és van egy kölkünk :)


31/F

2011. máj. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
mindenkinek lehetett/lehet olyan éjszakája amelyiken jobban ivott a kelleténél, meg tudom érteni, ha viszont mindennapossá válik az már visszataszító. a jó ízlés határáig, míg a jókedvet eléred addig oké. ezt egyaránt lányokra és fiúkra igaznak tartom.
2011. máj. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egy nő viselkedjen nő módjára... Ebben azt hiszem minden benne van.
2011. máj. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!